Yellow & Red Cards

Yellow and red cards

« 25 Oct Tuesday 26, October 27 Oct »

00:00 Atletico Clube Goianiense - Gremio (RS)
00:00 Instituto - CA Brown Adrogue
01:00 Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Riestra
01:00 Curico Unido - Union La Calera
01:05 Temperley - Belgrano
01:15 Independiente - Union Santa Fe
01:15 Paraguay (w) U20 - Brasil (w) U20
01:30 Palmeiras - Sport Club Recife PE
02:05 Real Cartagena - Atletico FC
07:00 Guangxi Baoyun FC - Xiamen Ludao
07:00 Qingdao Zhongchuang Hengtai - Hebei Gongfu
09:15 PSM Makassar - Pstni
09:30 SVG Reichenau - SV Fugen
10:00 Worgl Obi SV - SV Innsbruck
10:05 Australia (w) - Brazil (w)
10:45 Ararat Yerevan - FK Van
12:00 Rubi Shapira - Ironi Tiberias
12:00 Neftchi Fargona - Buxoro FK
12:00 MS Tseirey Taybe - Maccabi Tzur Shalom
12:00 Olympic FK Tashkent - Dinamo Samarqand
12:00 Ipswich U23 - Cardiff City U23
12:00 Amedspor - Tarsus Idman Yurdu
12:00 Rudes - ZNK Osijek
12:00 Maccabi Yavne - Kafr Qasim
12:00 BKMA II - Lernayin Artsakh
12:00 Shurtan Guzor - Yangiyer
12:00 Hapoel Marmorek lrony Rehovot - Hapoel Bikat Hayarden
12:00 Aral Nukus - Xorazm Urganch
12:15 PSIS Semarang - Persib Bandung
12:45 Se Wan Boy - Banants
13:00 England (w) U19 - Switzerland (w) U19
13:00 BUL FC - Express FC
13:00 defense forces - Mbarara City
13:00 SC Schwaz - Kufstein
13:00 CSF Baliti - FC Cahul-2005
13:00 Sabah II - FK MOIK Baku
13:00 Uganda Police FC - Wakiso Giants FC
13:00 Bristol City U23 - Queens Park Rangers U23
13:00 Naft Al Junoob - Al Diwaniya
13:00 Qaradag Lokbatan - Sabayi II
13:00 Kazanka Moscow - Torpedo Vladimir
13:00 Gazovik Orenburg - Dynamo Moscow
13:00 Turkey (w) U19 - Hungary (w) U19
13:00 Zakho - AL Najaf
13:15 Oman Club - Dhufar
13:30 Verona U20 - Udinese U20
14:00 Lokomotiv Sofia - Lokomotiv Plovdiv
14:00 AEL Larisa - Pas Giannina
14:00 Panserraikos - Volos NFC
14:00 PAE Atromitos - Panathinaikos
14:00 SKODA Xanthi - Ionikos
14:00 Italy (w) U19 - Norway (w) U19
14:00 Levadiakos - Asteras Tripolis
14:00 Trikala - Niki Volou
14:00 SV Hall - FC Wacker Innsbruck Amateure
14:30 Polokwane City FC - Jomo Cosmos
14:30 Richards Bay - Pretoria Callies
14:45 Persija Jakarta - Persebaya Surabaya
15:00 Cobresal - O.Higgins
15:00 FC Kitzbuhel - SC Imst
15:00 SV Telfs - WSG Swarovski Tirol B
15:00 Bahlinger - TSG Hoffenheim (Youth)
15:00 FC Giessen - Kickers Offenbach
15:00 South Africa (w) - Mozambique (w)
15:05 Germany (w) - Israel (w)
15:15 Bahla - Al-Suwaiq
15:15 Arbil - Al Talaba
15:20 Al Rayyan - Al-Sailiya
15:20 Umm Salal - Al-Sadd
16:00 Kazakhstan (w) - France (w)
16:00 San Marino U17 - Romania U17
16:00 Samsunspor - Anadolu Selcukluspor
16:00 Sport Podbrezova - Spartak Trnava
16:00 Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste
16:00 Levadia Tallinn - Tallinna JK Legion
16:00 OCK Olympique de Khouribga - RCOZ Oued Zem
16:30 Bohemians 1905 - Vysocina jihlava
16:30 Alrstak - Al-Nasr(OMA)
16:30 El Gounah - Serameka
16:30 HNK Sibenik - Slaven Koprivnica
16:59 Fredericia - Hvidovre IF
16:59 Flora Paide - Vaprus Parnu
16:59 AC Horsens - Vejle
17:30 AL Minaa - Al Quwa Al Jawiya
17:30 Al Wehda(UAE) - Al-Khaleej UAE
17:30 Spezia - Genoa
17:30 Venezia - Salernitana
17:35 Al-Garrafa - Al Khor SC
17:40 Hapoel Ramat Gan - Beitar Tel Aviv Ramla
17:40 Al-Nahdha - Al-adalh
17:45 Hapoel Akko - Ironi Nir Ramat HaSharon
17:50 Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Raanana
18:00 Cholet So - Villefranche
18:00 Trelleborgs FF - AFC Alliance
18:00 Sectzya Nes Ziona - Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00 Aarau - Lausanne Sports
18:00 Switzerland (w) - Croatia (w)
18:00 Norway (w) - Belgium (w)
18:00 Bourg Peronnas - Concarneau
18:00 Sete FC - Boulogne
18:00 FK Pirmasens - Hessen Kassel
18:00 Avranches - Annecy
18:00 Helsingborg - GAIS Goteborg
18:00 Alaves - Elche
18:00 VfB Stuttgart II - FSV Frankfurt
18:00 Vfr Aalen - SSV Ulm 1846
18:00 TSG Balingen - Rot-Weiss Koblenz
18:00 TSV Schott Mainz - Astoria Walldorf
18:00 Chateauroux - Chambly FC
18:15 IRT Itihad de Tanger - MCO Mouloudia Oujda
19:00 Zamalek - Enppi
19:00 Dinamo Bucuresti - SCM Argesul Pitesti
19:00 Santa Clara - FC Porto
19:00 Borussia Dortmund - Ingolstadt
19:00 Roda JC - Den Bosch
19:00 PEC Zwolle - De Graafschap
19:15 Wales (w) - Estonia (w)
19:15 CR Flamengo (RJ) (Youth) - Vasco da Gama U20
19:30 Mechelen - Saint Gilloise
19:30 2 de Mayo PJC - Sportivo San Lorenzo
19:30 Greenock Morton - Partick Thistle
19:30 Tacuary - Rubio nu
19:30 resistencia SC - Independiente Luque
19:30 Jeunesse Molenbeek - Zulte-Waregem
19:30 Sportivo Ameliano - Sportivo Iteno
19:45 Nurnberg - Hamburger SV
19:45 FSV Mainz 05 - Arminia Bielefeld
19:45 Arsenal - Leeds United
19:45 Mouscron Peruwelz - Standard Liege
19:45 Ayr United - Kilmarnock
19:45 Royston Town - Banbury United
19:45 Inverness - Arbroath
19:45 Dunfermline Athletic - Raith Rovers
19:45 Chelsea - Southampton
19:45 Haverfordwest County - UWIC Inter Cardiff
19:45 Nuneaton Borough - Alvechurch
19:45 Biggleswade Town - Leiston FC
19:45 Tamworth - Hitchin Town
19:45 Hamilton Academical - Queen of South
19:45 Stratford Town - Rushden Diamonds
19:45 Tre Fiori - Fiorentino
19:45 Bala Town - Newtown AFC
19:45 San Giovanni - SP Domagnano
19:45 Stockport County - Barnet
19:45 Maidenhead United - Wrexham
19:45 Halifax Town - Dagenham Redbridge
19:45 Aldershot Town - Weymouth
19:45 Notts County - Bromley
19:45 AC Milan - Torino
19:45 Chester FC - Gloucester City
19:45 Oxford United - Tottenham U21
19:45 Queens Park Rangers (QPR) - Sunderland A.F.C
19:45 AFC Fylde - Spennymoor Town
19:45 Dorking - Eastbourne Borough
19:45 Southport FC - Darlington
19:45 Chesterfield - Eastleigh
19:45 Yeovil Town - Woking
19:45 Dulwich Hamlet - Maidstone United
19:45 Chippenham Town - Hemel Hempstead Town
19:45 Hungerford Town - Havant Waterlooville
19:45 Hereford United - Kettering Town
19:45 Boston United - York City
19:45 St Albans City - Billericay Town
19:45 Slough Town - Bath City
19:45 Ebbsfleet United - Braintree Town
19:45 Altrincham - Solihull Moors
19:45 Kings Lynn - Boreham Wood
19:45 Leamington - Farsley Celtic
19:45 Brackley Town - Alfreton Town
19:45 AFC Telford United - Guiseley
19:45 Curzon Ashton FC - Gateshead
19:45 Chorley FC - Kidderminster Harriers
19:45 Welling United - Hampton Richmond Borough
20:00 NAC Breda - VVV Venlo
20:00 RCD Espanyol - Athletic Bilbao
20:00 Club Guabira - The Strongest
20:30 Raja Casablanca Atlhletic - Union Touarga Sport Rabat
20:30 Villarreal - Cadiz
21:15 Sporting Lisbon - FC Famalicao
22:00 Envigado FC - Millonarios
23:00 CRB AL - Coritiba PR
23:00 Alebrijes de Oaxaca - CF Atlante
23:15 Real Potosi - Jorge Wilstermann
23:30 Forge FC - Cavalry FC

BET BUILDER

Advertisement

October 2021

2526272829303112345678910111213141516171819202122232425262728