Correct score 3:3

-

« 15 Jan Saturday 16, January 17 Jan »

00:00 Mineros de Fresnillo - Saltillo
00:00 Queretaro W - Atl. San Luis W
00:00 U. Magdalena - Llaneros
01:30 Palmeiras - Gremio
01:30 Huachipato - S. Wanderers
01:30 America MG - Botafogo SP
02:00 Auckland City - Hamilton
02:00 Cartagena - Cortulua
02:00 Escazucena - Carmelita
02:30 Necaxa - Atl. San Luis
03:00 Canterbury - Eastern Suburbs
04:30 Juarez - Club Tijuana
07:05 Sydney FC - WS Wanderers
08:00 Bahir Dar Kenema - Hawassa
09:10 Melbourne City - Western United
09:40 Sydney W - WS Wanderers W
10:00 CR Belouizdad U21 - Oran U21
10:00 ES Setif U21 - MC Alger U21
10:00 USM Alger U21 - RC Relizane U21
11:00 Binh Duong - Thanh Hoa
11:00 Song Lam Nghe An - Binh Dinh
11:00 Osijek - MOL Fehervar
11:00 Ruzomberok - L. Mikulas
11:00 Sibenik - Lok. Zagreb
11:00 Vysehrad - Chrudim
11:00 Gyirmot - Zalaegerszegi
11:00 Podbrezova - Pohronie
11:30 Konyaspor - Goztepe
11:30 Nairobi City - Ulinzi Stars
11:30 Manacor - Cardassar
11:30 Salzburg - Vorwarts Steyr
12:00 Leixoes - Chaves
12:00 Rayo Vallecano - Elche
12:00 Real Burgos CF - Almazan
12:00 Sevilla FC W - Rayo Vallecano W
12:00 B.93 - Roskilde
12:00 Bronshoj - Tarnby
12:00 Koge - Holbaek
12:00 Green Buffaloes FC - Kabwe
12:00 Rio Ave U23 - Sporting U23
12:00 Chemik Bydgoszcz - Kleczew
12:00 Nordsjaelland - Helsingor
12:00 Widzew Lodz - Elana Torun
12:30 Santanyi - Sant Jordi
13:00 Aue - Dusseldorf
13:00 Bochum - Nurnberg
13:00 Hannover - St. Pauli
13:00 Sidama Bunna - Dire Dawa
13:00 Bandari - Kakamega Homeboyz
13:00 Nzoia Sugar - Sofapaka
13:00 Tusker - Kariobangi Sharks
13:00 Bolton City - Pamplemousses
13:00 Al-Ittihad - Al Wahda
13:00 Al Karamah - Jableh
13:00 Al Taliya - Tishreen
13:00 Foutoua - Wathbah
13:00 Hottin - Al Shorta
13:00 Randers FC - Esbjerg
13:00 Sered - Banska Bystrica
13:00 Wisla - Zilina
13:00 Wisla Plock - Suwalki
13:15 The Cong - Hai Phong
13:30 Wolves - West Brom
13:30 Middlesbrough - Birmingham
13:30 Civo Utd - Red Lions
13:45 Apolonia Fier - Laci
13:45 KF Tirana - Kastrioti
13:45 O.F. Ierapetra - Diagoras
13:45 Panachaiki - AO Trikala
14:00 Mlada Boleslav - Brno
14:00 Opava - Zlin
14:00 AFC Wimbledon - Sunderland
14:00 Cittadella - Ascoli
14:00 Pisa - Brescia
14:00 Pordenone - Venezia
14:00 Falkirk - Montrose
14:00 Basaksehir - Sivasspor
14:00 Gaziantep - Kayserispor
14:00 Golden Arrows - Tshakhuma
14:00 Supersport Utd - Mamelodi Sundowns
14:00 SG Dynamo Dresden - Wehen
14:00 Unterhaching - Magdeburg
14:00 Ahlen - Wuppertaler
14:00 B. Monchengladbach II - Schalke II
14:00 Dusseldorf II - Straelen
14:00 Oberhausen - Wegberg-Beeck
14:00 Wiedenbruck - RW Essen
14:00 Al Dhafra - Al Wasl
14:00 FC 08 Homburg - Offenbach
14:00 FSV Frankfurt - Mainz II
14:00 Giessen - Alzenau
14:00 Kassel - Hoffenheim II
14:00 Stuttgart II - Freiburg II
14:00 Walldorf - Aalen
14:00 Tlemcen - JS Kabylie
14:00 Inter Star - Le Messager Ngozi
14:00 Leiknir - Throttur
14:00 Gzira - Floriana
14:00 Hibernians - Sliema
14:00 Qrendi - San Gwann
14:00 Celje - Nafta
14:00 Kitwe United - Lumwana Radiants
14:00 Red Arrows - NAPSA Stars
14:00 Danubio - Cerro Largo
14:00 Austria Vienna - Horn
14:00 Bytovia Bytow - Nielba Wagrowiec
14:00 Odra Opole - Polonia Bytom
14:00 Ried - FC Juniors
14:00 Slask Wroclaw 2 - Brzeg
14:00 St. Polten - BW Linz
14:15 Tidjikja - Nouadhibou
14:30 TS Galaxy - Chippa Utd.
14:30 CR Belouizdad - Oran
14:30 ES Setif - MC Alger
14:30 Breidablik - Grindavik
14:30 Montebelluna - ArzignanoChiampo
14:30 Virtus Bolzano - Trento
14:30 Udinese U19 - Verona U19
14:30 Basel - Chiasso
14:30 Hartberg - A. Klagenfurt
15:00 Bologna - Verona
15:00 Arezzo - Cesena
15:00 Fano - Gubbio
15:00 Lucchese - Renate
15:00 Pistoiese - Giana Erminio
15:00 Pro Patria - Alessandria
15:00 Omonia - Achnas
15:00 Toulouse - Grenoble
15:00 Troyes - Sochaux
15:00 Coastal Union - Azam
15:00 Tanzania Prisons - Kinondoni MC
15:00 USM Alger - Relizane
15:00 Saif Sporting Club - Rahmatgonj MFS
15:00 LASK - Lafnitz
15:00 St. Gallen - Altach
15:00 Sestri Levante - Arconatese
15:30 Dortmund - Mainz
15:30 FC Koln - Hertha Berlin
15:30 Werder Bremen - Augsburg
15:30 Wolfsburg - RB Leipzig
16:00 Liberec - Bohemians 1905
16:00 Slovacko - Karvina
16:00 Leeds - Brighton
16:00 West Ham - Burnley
16:00 Blackburn - Stoke
16:00 Bournemouth - Luton
16:00 Bristol City - Preston
16:00 Cardiff - Norwich
16:00 Coventry - Sheffield Wed
16:00 Derby - Rotherham
16:00 Nottingham - Millwall
16:00 QPR - Wycombe
16:00 Reading - Brentford
16:00 Watford - Huddersfield
16:00 Accrington - Gillingham
16:00 Bristol Rovers - Charlton
16:00 Burton - Ipswich
16:00 Fleetwood - Portsmouth
16:00 Hull - Blackpool
16:00 Northampton - Oxford Utd
16:00 Peterborough - MK Dons
16:00 Rochdale - Wigan
16:00 Shrewsbury - Lincoln
16:00 Swindon - Doncaster
16:00 Bolton - Cheltenham
16:00 Bradford City - Crawley
16:00 Colchester - Cambridge Utd
16:00 Forest Green - Port Vale
16:00 Leyton Orient - Morecambe
16:00 Mansfield - Carlisle
16:00 Newport - Salford
16:00 Stevenage - Tranmere
16:00 Walsall - Oldham
16:00 Reggina - Lecce
16:00 CD Cova da Piedade - Vilafranquense
16:00 Celtic - Livingston
16:00 Hamilton - Dundee Utd
16:00 Hibernian - Kilmarnock
16:00 Ross County - Aberdeen
16:00 St Johnstone - St. Mirren
16:00 Alloa - Hearts
16:00 Dundee FC - Ayr
16:00 Queen of South - Arbroath
16:00 Raith - Inverness
16:00 Clyde - East Fife
16:00 Dumbarton - Forfar Athletic
16:00 Partick Thistle - Cove Rangers
16:00 Peterhead - Airdrieonians
16:00 Annan - Cowdenbeath
16:00 Elgin City - Edinburgh City
16:00 Stenhousemuir - Albion Rovers
16:00 Stirling - Brechin
16:00 Cape Town City - Kaizer Chiefs
16:00 Girona - Cadiz CF
16:00 Boreham Wood - Torquay
16:00 Bromley - Woking
16:00 Kettering - Leamington
16:00 Stockport - Notts Co
16:00 Sutton - Dag & Red
16:00 Wealdstone - Gloucester
16:00 AFC Fylde - Blyth
16:00 Alfreton - Boston Utd
16:00 Billericay - Dulwich Hamlet
16:00 Brackley Town - Bradford PA
16:00 Gateshead - Guiseley
16:00 Hampton & Richmond - Ebbsfleet
16:00 Hemel Hempstead - Concord
16:00 Slough - Braintree
16:00 Welling - Tonbridge
16:00 Dartford - Hungerford
16:00 Alaves B - R. Union
16:00 Anadia - SC Espinho
16:00 Lusitano GC - Pinhalnovense
16:00 Al-Muharraq - East Riffa
16:00 Al-Najma - Al Riffa
16:00 Manama Club - Al-Hidd
16:00 Bradford PA - Chester
16:00 FC Halifax - Southport
16:00 Liberty - Ebusua
16:00 Vikingur Reykjavik - Valur
16:00 Al-Faisaly Amman - Al Wehdat
16:00 Vitoria Guimaraes U23 - CD Cova da Piedade U23
16:00 Fabril do Barreiro - Real SC
16:00 Burgos Promesas - Mirandes B
16:00 San Rafael - Binissalem
16:00 Curzon Ashton - AFC Telford
16:00 Havant & W - Eastbourne Boro
16:00 Wrexham - Dover
16:15 Oostende - Kortrijk
16:15 Asteras Tripolis - Panetolikos
16:15 Atl. Tordesillas - Atl. Astorga
16:30 Ferreira - Braga
16:30 Compostela - Unionistas
16:30 La Baneza - Leonesa B
16:30 Espanyol W - Huelva W
16:30 Almansa - Quintanar
17:00 Benfica B - Academica
17:00 Antalyaspor - Trabzonspor
17:00 Ath Bilbao B - Arenas Club
17:00 Leioa - R. Sociedad B
17:00 Al Wahda - Bani Yas
17:00 Elite United - Hawks
17:00 Marimoo - Armed Forces
17:00 Ksar - Kedia
17:00 Atlas W - U.A.N.L.- Tigres W
17:00 Mazatlan FC W - Guadalajara Chivas W
17:00 AD San Juan - Valle Egues
17:00 Alcudia - Llosetense
17:00 Arandina - La Granja
17:00 Cristo Atletico - Salamanca B
17:00 Solares - UC Cartes
17:00 Vilamarxant - Recambios Colon
17:15 Al Hilal Kadougli - Merreikh El-Fasher
17:30 Avellino - Cavese
17:30 Anorthosis - Nea Salamis
18:00 Vizela - Penafiel
18:00 Balzan - Tarxien
18:00 Fgura - St. Andrews
18:00 Balmaseda - Aurrera Ondarroa
18:00 Santfeliuenc - Vilafranca
18:00 Villa Santa Brigida - San Fernando
18:30 Mouscron - Genk
18:30 Waasland-Beveren - Waregem
18:30 Slavia Prague - Sigma Olomouc
18:30 Aston Villa - Everton
18:30 Stuttgart - B. Monchengladbach
18:30 AEL Larissa - Smyrnis
18:30 Yague - River Ebro
18:45 Sparta Rotterdam - PSV
19:00 Din. Bucuresti - Chindia Targoviste
19:00 AC Ajaccio - Caen
19:00 Amiens - Le Havre
19:00 Auxerre - Chateauroux
19:00 Guingamp - Nancy
19:00 Rodez - Pau FC
19:00 Valenciennes - Paris FC
19:00 Nova Iguacu - Friburguense
20:00 Utrecht - Heracles
20:00 Zwolle - Sittard
20:00 Leganes - Sevilla
20:30 CSA - Avai
20:45 Charleroi - KV Mechelen
20:45 Barnsley - Swansea
20:45 Sampdoria - Udinese
20:45 Levante W - Atl. Madrid W
21:00 Leicester - Southampton
21:00 Angers - Paris SG
21:00 AZ Alkmaar - Den Haag
21:00 Arturo Fernandez Vial - D. Concepcion
21:00 Remo - Londrina
21:00 Ypiranga FC - Paysandu PA
21:00 Orsomarso - Barranquilla
21:00 CA Cerro - Penarol
21:10 Liniers - Claypole
21:30 Tondela - Boavista
22:00 Cruz Azul Hidalgo - Irapuato
22:00 Pioneros - Cafetaleros de Chiapas 2
22:00 Uruapan - Zitacuaro
22:00 Bogota - Leones
22:00 Fortaleza - Tigres
22:00 Real San Andres - Huila
22:00 Limon - Alajuelense
22:30 Aguila - Luis Angel Firpo