Correct score 4:2

-

« 27 Feb Sunday 28, February 01 Mar »

00:00 Toluca - Atlas
00:00 UPNFM - Real de Minas
00:15 Vida - Real Sociedad
01:00 Aucas - Emelec
01:00 Jalapa - Real Madriz
01:00 Tauro - Arabe Unido
02:00 Club America - Pachuca
02:00 Patriotas - Junior
02:00 Santos DG - Saprissa
02:00 Marineros - Guanacasteca
03:00 Herediano - Zeledon
04:00 Club Leon - Cruz Azul
05:00 Rockdale City Suns - Wollongong Wolves
05:30 Bucheon FC 1995 - Daejeon
06:00 Chiba - Kofu
06:00 Kusatsu - Blaublitz
06:00 Machida - Montedio Yamagata
06:00 Mito - Omiya Ardija
06:00 Tochigi - Okayama
06:00 Pohang - Incheon
06:05 Melbourne Victory W - Canberra W
07:00 Ryukyu - Iwata
07:00 Verdy - Ehime
07:00 St Albans - Green Gully
07:30 Renofa Yamaguchi - Yamaga
08:00 Heidelberg Utd - South Melbourne
08:00 Dire Dawa - Sebeta City
08:00 Pegasus - Hong Kong Rangers
08:10 Newcastle Jets - Wellington Phoenix
08:30 Suwon Bluewings - Gwangju FC
10:00 Baridhara - Sheikh Russel
10:00 Sampdoria U19 - AS Roma U19
10:30 F. Constanta - Viitorul Tg. Jiu
10:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg
10:30 Slovan Bratislava B - Podbrezova
11:00 Botev Vratsa - Tsarsko Selo
11:00 Abahani Limited - Bashundara Kings
11:00 Chonburi - Suphanburi
11:00 Uthai Thani - Nong Bua Pitchaya
11:00 Bergama Bld. - Modafenspor
11:00 Alashkert - Lori
11:30 SK Rapid Vienna (Am) - Liefering
11:30 CAP Ciudad de Murcia - Lorca FC
11:30 Illescas - Pedroneras
11:30 Jaen - Loja
11:30 Llosetense - Santa Catalina Atletico
11:30 Minerva - Aguilas FC
11:30 Parla - Alcorcon B
11:30 Real Aranjuez - Villaverde San Andres
11:30 Recambios Colon - Villarreal C
11:30 Floresti - Speranta Nisporeni
11:45 Real SC - SC Praiense
12:00 Spartak Moscow - Rubin Kazan
12:00 Flora - Paide
12:00 Chelmianka Chelm - Sandomierz
12:00 Rayo Vallecano W - Dep. La Coruna W
12:00 Fabril do Barreiro - Sporting B
12:00 Louletano - Amora
12:00 Sacavenense - Sintrense
12:00 Cacereno - Azuaga
12:00 CE Europa - Terrassa
12:00 Coria C.F. - La Palma
12:00 EI San Martin - Llanes
12:00 Fuente de Cantos - Arroyo
12:00 Granollers - Banyoles
12:00 Lenense - Real Aviles
12:00 Montijo - Aceuchal
12:00 Pobla Mafumet - CE Manresa
12:00 Real Murcia B - UD Los Garres
12:00 RSD Alcala - Pozuelo de Alarcon
12:00 San Cristobal CP - Igualada
12:00 Tedeon - Calasancio
12:00 Valdefierro - Teruel
12:00 Vallobin - Union Club Ceares
12:00 Varea - Arnedo
12:00 Vianes - Anguiano
12:00 Udon Thani - Chiangmai Utd
12:15 Almere City - Cambuur
12:15 Sparta Rotterdam - Willem II
12:15 Estoril - Benfica B
12:30 Sampdoria - Atalanta
12:30 Carpi - Fermana
12:30 Wisla Plock - Wisla
12:30 Heerenveen W - Ajax W
12:30 Sassuolo U19 - Genoa U19
12:30 AS Roma W - Empoli W
12:45 Pandurii - Petrolul
12:45 Ergotelis - Apollon Larissa
13:00 Crystal Palace - Fulham
13:00 Leicester - Arsenal
13:00 Monaco - Brest
13:00 Goteborg - Sundsvall
13:00 Minaj - Olimpik Donetsk
13:00 Las Palmas B - Cadiz CF B
13:00 Las Palmas B - Cadiz CF B
13:00 Avia Swidnik - Cracovia 2
13:00 Bijelo Brdo - Hajduk Split 2
13:00 Kakamega Homeboyz - Leopards
13:00 Posta Rangers - Sofapaka
13:00 Ulinzi Stars - Bandari
13:00 CD Rabo Peixe - Montijo
13:00 Atl. Victoria - SD Tenisca
13:00 CD Buzanada - Mensajero
13:00 Al Shorta - Horriya
13:00 Samut Prakan City - Pathum United
13:00 Mladost DK - Siroki Brijeg
13:00 River-PI - Flamengo PI
13:00 Slovacko W - Plzen W
13:00 London City Lionesses W - Durham W
13:00 Potsdam W - Sand W
13:00 Rudar - OFK Petrovac
13:30 St. Liege - Anderlecht
13:30 Botev Plovdiv - Montana
13:30 Koge - Vendsyssel
13:30 Union Berlin - Hoffenheim
13:30 Heidenheim - Dusseldorf
13:30 Nurnberg - Braunschweig
13:30 Sandhausen - VfL Osnabruck
13:30 Sloboda - Tuzla City
13:30 KF Llapi - FC Ballkani
13:30 Zimbru Chisinau - Codru Lozova
13:45 Moncarapachense - Olhanense
14:00 Mlada Boleslav - Karvina
14:00 Sigma Olomouc - Zlin
14:00 Nordsjaelland - Aalborg
14:00 Odense - Randers FC
14:00 Aris - Atromitos
14:00 Celta Vigo - Valladolid
14:00 Goztepe - Kasimpasa
14:00 Uerdingen - Duisburg
14:00 Al-Raed - Al Ain
14:00 Fuenlabrada - Girona
14:00 TS Sporting - Richards Bay
14:00 TS Sporting - Richards Bay
14:00 Samorin - L. Mikulas
14:00 Etoile Sahel - Sfaxien
14:00 Freiburg II - Mainz II
14:00 Stuttgart II - RW Koblenz
14:00 Bekescsaba 1912 - Dorogi
14:00 Budaorsi SC - Ajka
14:00 Csakvari - Soroksar
14:00 Kazincbarcikai - Nyiregyhaza
14:00 Siofok - Szeged
14:00 Szentlorinc - Pecsi MFC
14:00 Szolnoki MAV - Gyirmot
14:00 Balzan - Sliema
14:00 Olympique Beja - Stade Tunisien
14:00 US Tataouine - Rejiche
14:00 Bursaspor - Akhisarspor
14:00 Eskisehirspor - Istanbulspor AS
14:00 Forest Rangers - ZESCO
14:00 Sertaozinho - Piracicaba
14:00 Cuiaba Esporte - Pocone
14:00 Mezokovesd-Zsory II - Senyo Carnifex
14:00 Al-Faisaly Amman - Al Buqaa
14:00 Shkupi - Akademija Pandev
14:30 Paks - Ujpest
14:30 Groningen - Sittard
14:30 PSV - Ajax
14:30 Akhmat Grozny - Dynamo Moscow
14:30 Bravo - Mura
14:30 St. Polten - Austria Vienna
14:30 Wolfsberger AC - Altach
14:30 A.C.D. Nardo - Brindisi
14:30 ACR Messina - Rotonda
14:30 Ambrosiana - San Giorgio-Sedico
14:30 Arconatese - Chieri
14:30 ArzignanoChiampo - Trento
14:30 Belluno - Feltre
14:30 Chions - Luparense
14:30 Ciserano-Bergamo - Brusaporto
14:30 Citta di Fasano - Casarano
14:30 Cjarlins Muzane - Montebelluna
14:30 Dattilo - Paterno
14:30 Delta Porto Tolle - Mestre
14:30 Este - Union Clodiense
14:30 Fidelis Andria - Sorrento
14:30 Folgore Caratese - Bra
14:30 Imperia - HSL Derthona
14:30 Licata - Biancavilla
14:30 Marina di Ragusa - Cittanovese
14:30 Portici 1906 - Lavello
14:30 S. Agata - AS Acireale
14:30 Taranto - Puteolana
14:30 Troina - FC Messina
14:30 Virtus Bolzano - Adriese
14:30 Vis Nova Giussano - Breno
14:30 Aglianese Calcio - Seravezza Pozzi
14:30 Cannara - Foligno
14:30 Corticella - Forli
14:30 Fiorenzuola - Marignanese
14:30 Flaminia - Ostia Mare
14:30 Sangiovannese - UC Sinalunghese
14:30 Scandicci - San Donato
14:30 Campobasso - Castelfidardo
14:30 Follonica Gavorrano - Trestina
14:30 Matese - Montegiorgio
14:30 Montespaccato - Trastevere Calcio
14:30 Recanatese - Giulianova
14:30 Torres - Nocerina
14:30 Vastese - Fiuggi
14:30 Chennai City - Aizawl
14:30 Rende - Gelbison Cilento
14:30 S. N. Notaresco - Agnonese
14:30 Twente W - PSV W
14:30 Paysandu PA - Castanhal
14:30 FK Pardubice W - Dukla Prague W
14:55 Al Qadisiya - Al Sahel
15:00 Gorica - Istra 1961
15:00 F. Amager - Hobro
15:00 Tottenham - Burnley
15:00 Angers - Lens
15:00 Lorient - St Etienne
15:00 Nimes - Nantes
15:00 Reims - Montpellier
15:00 Crotone - Cagliari
15:00 Inter - Genoa
15:00 Udinese - Fiorentina
15:00 Bisceglie - Juve Stabia
15:00 Fano - Ravenna
15:00 Renate - Piacenza
15:00 Vibonese - Catania
15:00 Cracovia - Zaglebie
15:00 Mafra - Penafiel
15:00 Livingston - St Johnstone
15:00 Sered - Slovan Bratislava
15:00 Falkenbergs - Degerfors
15:00 Kalmar - Brage
15:00 Ol. Nicosia - Omonia
15:00 Olympique de Safi - FUS Rabat
15:00 Birmingham W - Manchester City W
15:00 Tottenham W - Everton W
15:00 Werder Bremen W - Meppen W
15:00 Iskra - FK Podgorica
15:30 Mainz - Augsburg
16:00 Slovacko - Slavia Prague
16:00 FC Copenhagen - Aarhus
16:00 Portimonense - Maritimo
16:00 Gijon - Espanyol
16:00 Lausanne - Lugano
16:00 Luzern - Young Boys
16:00 Sion - Vaduz
16:00 Shakhtar Donetsk - FK Zorya Luhansk
16:00 Benfica - Racing Luxembourg
16:00 Dudelange - UNA Strassen
16:00 Abia Warriors - Wikki Tourist
16:00 Dakkada FC - Kano Pillars
16:00 Amora W - Ouriense W
16:00 1º Dezembro - Caldas
16:00 Alcains - Sertanense
16:00 Beira Mar - SC Espinho
16:00 Braga B - Pedras Salgadas
16:00 Esperanca de Lagos - Moura AC
16:00 Juv. Evora - Pinhalnovense
16:00 Leiria - Vitoria Sernache
16:00 Maria de Fonte - Cerveira
16:00 Paredes - Maritimo B
16:00 Sanjoanense - Lusitano FCV
16:00 SC Vianense - SC Mirandela
16:00 Trofense - Salgueiros
16:00 Vidago - Merelinense
16:00 Vilaverdense - CDC Montalegre
16:00 Mirandes B - Cebrerena
16:00 Asante Kotoko - Hearts of Oak
16:00 Zeta - Decic
16:00 Akwa United - Rivers United
16:00 Enugu Rangers - Heartland
16:00 Ifeanyi Ubah - Plateau United
16:00 Jigawa Golden Stars - Enyimba
16:00 Kwara - Warri Wolves
16:00 Lobi Stars - Katsina Utd
16:00 MFM FC - Nasarawa
16:00 A-dos-Francos W - Estoril Praia W
16:00 Santarem - Torreense
16:00 Kolubara - Din. Vranje
16:15 AEL Larissa - Panetolikos
16:15 Lamia - Giannina
16:15 Cadiz CF - Betis
16:15 Al Qadisiya - Al-Ittihad FC
16:20 Al-Fateh - Al-Hilal
16:30 Domzale - ND Gorica
16:30 FC Santa Coloma - UE Santa Coloma
16:30 Pena Azagresa - CD Ardoi
16:30 Sarinena - Cuarte
16:30 Villanueva CF - Robres
16:45 AZ Alkmaar - Feyenoord
17:00 Lille - Strasbourg
17:00 Zalaegerszegi - MOL Fehervar
17:00 FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe
17:00 Krasnodar - Ural
17:00 Umea FC - Djurgarden
17:00 Trabzonspor - Fenerbahce
17:00 Sturm Graz - Salzburg