Correct score 5:1

-

« 15 Apr Friday 16, April 17 Apr »

00:00 Flamengo RJ - Vasco
00:30 Tigres - Barranquilla
01:00 Cajamarca - FBC Melgar
01:30 Chicago W - Portland Thorns W
02:00 Celaya - Tapatio
02:10 Alvarado - Temperley
02:10 Monagas - Mineros
02:30 Joinville - Atletico GO
02:40 Dep. Pasto - Bucaramanga
11:00 WIT Georgia - Merani Martvili
11:00 Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kiev U21
11:05 WS Wanderers - Brisbane Roar
11:30 Redlands - Brisbane Strikers
11:45 Port Melbourne Sharks - Avondale FC
12:00 Hak. Ramat Gan - Ashkelon
12:00 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Yavne
12:00 Changwon - Gangneung
12:00 Binh Phuoc - Dak Lak
12:00 Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol
12:00 Krylya Sovetov Samara 2 - Chelyabinsk
12:15 Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons
12:30 Hapoel Azor - SC Dimona
12:30 H. Bikat Hayarden - Agudat Sport Ashdod
12:30 BATE 2 - Energetik-BGU 2
12:40 Holon Yermiyahu - Maccabi Jaffa
12:45 NE Metrostars - Cumberland Utd.
13:00 Maccabi Shaarayim FC - MS Ironi Kuseife
13:00 Neman 2 - Minsk 2
13:00 Nosta - Lada Dimitrovgrad
13:00 Orenburg 2 - Lada Togliatti
13:30 M. Ironi Ashdod - Nordia Jerusalem
13:30 Faizkand - Kuktosh
14:00 Happy Valley - Kitchee
14:00 Hapoel Herzliya - M. Tzur Shalom
14:15 The Cong - Than Quang Ninh
14:30 H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Zalfa
14:30 Ironi Baka - Daburiya Osama
14:30 Tampines - Geylang
15:00 Genclerbirligi - Sivasspor
15:00 Konyaspor - Kayserispor
15:00 Hapoel Afula - M. Nazareth
15:00 Hapoel Petah Tikva - H. Raanana
15:00 Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Kfar Shalem
15:00 Ramat Hasharon - Hap. Ramat Gan
15:00 URA SC - BUL
15:00 Ahrobiznes Volochysk - Hirnyk-Sport
15:00 Nyva Ternopil - Veres-Rivne
15:00 Middlesbrough U23 - Fulham U23
15:00 Petrocub - Milsami
15:00 SKA Rostov - Mashuk
15:15 Lok. Tashkent - Bunyodkor
15:30 Persib Bandung - PSS Sleman
16:00 Varazdin - Sibenik
16:00 Lviv - Oleksandriya
16:00 Sabail - Qarabag
16:00 Haladas W - Gyor W
16:00 Zhodino 2 - Brest 2
16:00 Paralimni - Doxa
16:00 Dziugas Telsiai - Riteriai
16:00 Backa - Vojvodina
16:00 Dynamo Douala - Ngaoundere
16:00 Unirea Dej - Ocna Mures
16:15 Etar - Botev Vratsa
16:30 UTA Arad - Viitorul Constanta
16:30 Jonava - Silas
16:45 Aluminij - Maribor
17:00 Great Olympics - Asante Kotoko
17:00 ROW Rybnik - Legnica 2
17:00 Zalgiris - Suduva
17:30 Kamaz - Tyumen
18:00 Bohemians 1905 - Ostrava
18:00 Podbeskidzie - Pogon Szczecin
18:00 Antalyaspor - Rizespor
18:00 Besiktas - Ankaragucu
18:00 Viborg - Esbjerg
18:00 A. Lustenau - Kapfenberg
18:00 Legion - Kuressaare
18:00 Tammeka - Tulevik
18:00 Nijmegen - Jong AZ
18:00 Welayta Dicha - Hawassa
18:00 Sale - KAC Kenitra
18:05 Gorica - Slaven Belupo
18:05 Macva - Partizan
18:15 Sumqayit - Gabala
18:30 Braunschweig - Paderborn
18:30 Darmstadt - Greuther Furth
18:45 Waterford - Bohemians
19:00 Reading - Cardiff
19:00 Bourg en Bresse - Orleans
19:00 Vejle - Aalborg
19:00 Blackburn - Derby
19:00 Hellerup - Avarta
19:00 St. Mirren - Inverness
19:00 Bayern II - Hansa Rostock
19:00 Aarau - Chiasso
19:00 Mura - Celje
19:00 Trollhattan - Ljungskile
19:00 Busaiteen - Al Riffa
19:00 Maziya - TC Sports Club
19:30 Crawley - Cheltenham
19:30 Al-Budaiya - Al-Najma
19:30 Astra - Din. Bucuresti
19:45 Boavista - Ferreira
19:45 Vitebsk - Slutsk
20:00 Peterborough - Northampton
20:00 Motherwell - Morton
20:00 Club Brugge KV U23 - St. Gilloise
20:00 Cambuur - Helmond
20:00 Dordrecht - Den Bosch
20:00 Eindhoven FC - Jong Ajax
20:00 Jong Utrecht - FC Volendam
20:00 Oss - Maastricht
20:00 Roda - Breda
20:00 Telstar - Excelsior
20:00 Thun - Xamax
20:00 Winterthur - Lausanne Ouchy
20:00 Al Talaba - Al Simawa
20:00 Qatar SC - Al-Shahaniya
20:00 Umm-Salal - Al Muaidar
20:00 Brighton U23 - Derby U23
20:30 RB Leipzig - Hoffenheim
20:30 Gornik Z. - Slask Wroclaw
20:30 Hajduk Split - Osijek
20:30 Bray - Athlone
20:30 Talleres Cordoba - Union de Santa Fe
20:30 Coleraine - Glentoran
20:30 Potiguar - CE Forca E Luz
20:35 Al Qadisiya - Al-Raed
20:45 Cork City - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Cabinteely
20:45 Wexford - Cobh Ramblers
20:45 Derry City - Drogheda
20:45 Carrick Rangers - Dungannon
20:45 Crusaders - Glenavon
20:45 Aberystwyth - Flint
21:00 Everton - Tottenham
21:00 Lille - Montpellier
21:00 Spal - Ascoli
21:00 Girona - Zaragoza
21:00 Larne - Warrenpoint
21:10 Al-Ittihad FC - Al Batin
21:30 Vilafranquense - Leixoes
21:30 Manama Club - Malkia
21:30 El Gouna - Enppi
22:00 SC Farense - Sporting
22:00 Atl. Venezuela - Metropolitanos
22:30 Banjul Utd - Elite United
23:00 Cruz Azul W - Guadalajara Chivas W
23:15 JAHE - Garde Nationale

BET BUILDER

April 2021

1213141516171819202122232425262728293012345678910111213141516