Red Cards

Over 0.5 red cards

« 23 Aug Saturday 24, August 25 Aug »

00:30 Union Espanola - O.Higgins
01:00 Orlando City - Atlanta United
01:00 Mineros de Zacatecas - Celaya FC
01:00 Arsenal de Sarandi - San Lorenzo
01:15 Sociedad Deportiva Aucas - Olmedo Riobamba
01:30 Liga de Loja - CDS Santa Rita
02:00 FBC Melgar - Real Atletico Garcilaso
03:00 Santos Laguna - Monterrey
03:00 Monarcas Morelia - Pumas U.N.A.M.
03:00 Portland Timbers - Seattle Sounders
03:30 Phoenix Rising FC - Sacramento Republic FC
05:00 Consadole Sapporo - FC Tokyo
05:00 Calder United SC (w) - FC Bulleen Lions (w)
05:00 Southern United (w) - Senior NTC (w)
05:00 Box Hill (w) - Heidelberg United (w)
05:00 South Melbourne (w) - Bayside United (w)
05:00 Geelong Galaxy (w) - Alamein (w)
05:30 Hobart Zebras - Glenn Nochi Knight
05:30 Clarence United - Launceston City
06:00 Brunswick City - Ballarat Red Devils
06:00 Shonan Bellmare Futsal - Vasagey oita Futsal
06:00 Langwarrin - Goulburn Valley Suns
06:00 Eastern Lions SC - Northcote City
06:00 Whittlesea Ranges - Moreland City
06:00 Werribee City - Whittlesea Zebras
06:30 Adelaide Comets FC - Campbelltown City SC
06:30 Adelaide Raiders SC - Metrostars SC
07:00 New Farm - Ipswich City
07:00 Sony Sendai - Ryutsu Keizai University
08:00 Peninsula Power - Gold Coast United
08:00 Olympia Warriors - Kingborough Lions
08:00 Redlands United FC - Queensland Lions SC
08:00 Stirling Lions - Floreat Athena
08:00 Sorrento F.C. - Armadale SC
08:00 Luojing Xian City - Inglewood United
08:00 Perth Glory (Youth) - Bayswater City
08:00 ECU Joondalup - Balcatta FC
08:00 Cockburn City - Perth SC
08:00 Acacia Ridge - Grange Thistle SC
08:00 Yeoju Sejong - Yangju Citizen
08:00 Pyeongchang FC - Ulsan Citizens
08:00 Jeonju Citizen FC - Seoul United
08:30 Bardral Urayasu Futsal - Shriker osaka Futsal
08:30 FK Krasnodar Youth - Lokomotiv Moscow Youth
08:30 Dalian Boyang - Yinchuan Helanshan
08:30 Geelong Sc - St Albans Saints
08:30 Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda
08:30 Yanbian Beiguo - Hebei Jingying
08:30 Jiangsu Yancheng - Qingdao Zhongneng
09:00 Albany Creek - Toowong
09:00 HeNan Huishang (w) - Guangdong Meizhou Huijun Women
09:00 Pandurii Targu-Jiu - Luceafarul Oradea
09:00 Sportul Snagov - Metaloglobus
09:00 Ripensia Timisoara - FC UT Arad
09:00 AC Carina - Pine Hills
09:00 Western Spirit - Samford Ranges
09:00 Mount Gravatt Hawks - Virginia United
09:00 Bayside United FC - The Gap
09:00 Caboolture FC - North Pine United
09:00 Melbourne Heart (Youth) - Manningham United Blues
09:00 Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng
09:00 Guangxi Baoyun FC - Lhasa Chengtou
09:00 ShanXi xingdu - Bei Li Gong
09:00 Baoding Rongda FC - Jinlin Baijia FC
09:00 Chungju Citizen - Gyeongju Citizen
09:00 Pocheon FC - Hwaseong FC
09:00 Baotou southern - Zibo Sunday
09:00 Goyang FC - Jungnang Chorus Mustang FC
09:00 Gyeongju KHNP - Gimhae City
09:00 Gimpo FC - Paju Citizen FC
09:00 Pyeongtaek Citizen - Icheon Citizen
09:00 Yangpyeong - Siheung City
09:15 Odra Petrkovice - Frydek-Mistek
09:15 Benesov - Sparta Praha B
09:15 Pardubice - FK Banik Sokolov
09:30 Eastern Suburbs Brisbane - SWQ Thunder
09:30 Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
09:30 Dynamo Ceske Budejovice U19 - Sigma Olomouc U19
10:00 Chemnitzer(U17) - VfL Wolfsburg U17
10:00 FC Schalke 04 U17 - Arminia Bielefeld U17
10:00 Fortuna Dusseldorf U17 - SG Unterrath U17
10:00 MFK Karvina U19 - Slovacko U19
10:00 Eintracht Frankfurt U17 - Augsburg U17
10:00 Gornik Zabrze (Youth) - Cracovia Krakow (Youth)
10:00 Espo Lada Hokkaido Futsal - Peace Does Machida Futsal
10:00 Huda Hue - TT Hanoi II team
10:00 MKS Olimpia Szczecin (w) - AZS UJ Krakow (w)
10:00 Nagoya Grampus - Yokohama Marinos
10:00 Mito Hollyhock - Tokyo Verdy
10:00 Western Pride - Brisbane City
10:00 Magpies Crusaders - Brisbane Strikers
10:00 JEF United Ichihara Chiba - Ventforet Kofu
10:00 Honda FC - Nara Club
10:00 Yokohama FC - Kagoshima United
10:00 CSKA Moscow (R) - FC Terek Groznyi Youth
10:00 Puskas Akademia FehervarU19 - Debrecin VSC U19
10:00 Gyori ETO U19 - MTK Budapest U19
10:00 Budapest Honved U19 - Illes Akademia Haladas U19
11:00 Baikonur - FK Kaspyi Aktau
11:00 Kairat Academy - Maktaaral
11:00 Akzhayik Oral - Ekibastuzets
11:00 Astana B - Bulat Temirtau
11:00 Kyzylzhar Petropavlovsk - Zhetysu II
11:00 FC Aktobe-Zhas - Tarlan
11:00 Spartak Nalchik - Mashuk-KMV
11:00 Legion Dynamo - FK Makhachkala
11:00 Akademiya Ontustik - Altay FK
11:00 Zaglebie Lubin (Youth) - Pogon Szczecin(Youth)
11:00 Hannover 96 U17 - RasenBallsport LeipzigU17
11:00 Portimonense U23 - Vitoria Setubal U23
11:00 KKPK Medyk Konin (w) - AZS Wroclaw (w)
11:00 GKS Katowice Women - GKS Gornik Leczna (w)
11:00 Paide Linnameeskond B - Pohja-Tallinna JK Volta
11:00 Arsenal Tula Youth - FK Orenburg Youth
11:00 Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
11:00 Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam FC
11:00 Ulsan Hyundai FC - Sangju Sangmu Phoenix
11:00 Hiroshima Sanfrecce - Oita Trinita
11:00 Honka Espoo - HJK Helsinki
11:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse
11:00 Jubilo Iwata - Cerezo Osaka
11:00 Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
11:00 Montedio Yamagata - Tochigi SC
11:00 Cheongju Jikji - Chuncheon Citizen
11:00 Tobol Kostanai - FK Atyrau
11:00 Ordabasy - FC Shakhtyor Karagandy
11:00 Bucheon FC 1995 - Chunnam Dragons
11:00 Seoul E-Land FC - Ansan Greeners FC
11:00 Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa FC
11:00 XM Hai Phong FC - Viettel
11:00 Tokushima Vortis - FC Ryukyu
11:30 Sonderjyske U17 - Brondby IFU17
11:30 Odense BK U19 - Aalborg BK U19
11:30 Daegu FC - Gangwon FC
11:30 Sonderjyske U19 - BrondbyU19
11:30 Odense BK U17 - AalborgU17
11:45 Buriram United - Sukhothai
11:45 Ubon UMT United - Army United F.C.
12:00 KuPs (W) - TiPS Vantaa (w)
12:00 Tammeka Tartu (W) - FC Flora Tallinn (W)
12:00 FC Nomme United - Nomme JK Kalju II
12:00 Customs Department FC - Nong Bua Lamphu
12:00 Silkeborg IF U17 - VejleU17
12:00 FC Kobenhavn U17 - AGF Viby U17
12:00 Midtjylland U17 - Randers FC U17
12:00 LYNGBY FODBOLD CLUB U17 - Esbjerg FB U17
12:00 Suure-Jaani United Women - FC Lootos Polva (W)
12:00 JK Tallinna Kalev (W) - Tartu SK 10 Premium (w)
12:00 Y Ilves (W) - Aland United (w)
12:00 Merane (w) - ONS (w)
12:00 Jyvaskylan Pallokerho (w) - Honka Espoo (w)
12:00 TPS Turku (w) - HJK Helsinki (w)
12:00 Niendorfer TSV U19 - Hamburger SV U19
12:00 Arka Gdynia (Youth) - Jagiellonia Bialystok (Youth)
12:00 Preussen Munster U17 - Monchengladbach U17
12:00 FC Kobenhavn U19 - Aarhus AGF U19
12:00 Krylya Sovetov Samara Youth - Spartak Moscow Youth
12:00 Skovlunde IF (w) - Brondby IF (w)
12:00 Odd Grenland 2 - Grorud
12:00 Klepp (w) - Kolbotn (w)
12:00 VfL Wolfsburg (Youth) - Eintracht Norderstedt
12:00 Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld
12:00 Hannover 96 - Greuther Furth
12:00 Than Quang Ninh - Becamex Binh Duong
12:00 Shaanxi Chang an Athletic FC - Beijing BeiKong
12:00 Nanjing sand leaves - Jiangxi Liansheng
12:00 VSK Aarhus(w) - Thisted FC (w)
12:00 Trat FC - PTT FC Rayong
12:00 Pitea IF - Ytterhogdal IK
12:00 Onsala BK - Vinbergs IF
12:00 Nassjo FF - Husqvarna FF
12:00 Zhejiang Yiwu - Sichuan Jiuniu
12:15 Lyngby Fodbold Club U19 - Esbjerg U19
12:30 Hangzhou Greentown - Guizhou Hengfeng Zhicheng
12:30 Qingdao Huanghai F.C. - Sichuan Annapurna
12:30 Wuhan three town - Kunshan FC
12:30 Ullared - Eslovs BK
12:30 Chengdu Xingcheng - Harbin Yiteng FC
12:30 PSIS Semarang - Madura United
12:30 Fujian Tianxin - Hunan Billows
12:30 Liaoning FC - Shijiazhuang YongChang FC
12:30 Meizhou Meixian Techand - Meizhou Hakka
12:30 Bischofswerdaer FV - BFC Viktoria 1889
12:30 VSG Altglienicke - Berliner FC Dynamo
12:30 FSV Union Furstenwalde - SV Babelsberg 03
12:30 Derby County - West Bromwich(WBA)
12:30 Norwich City - Chelsea
12:35 Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin
13:00 Torslanda IK - IFK Tidaholm
13:00 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla
13:00 IFK Mora FK - IFK Stocksund
13:00 FC Stockholm Internazionale - Varmbols FC
13:00 Karlbergs BK - Valbo FF
13:00 Motala AIF FK - Haninge
13:00 FK Almeboda/Linneryd - Nosaby IF
13:00 IFK Lulea - IFK Ostersund
13:00 Enskede IK - Huddinge IF
13:00 Karlskrona AIF - IFO Bromolla IF
13:00 Friska Viljor FC - Taftea IK
13:00 Kramfors-Alliansen - IFK Umea
13:00 IFK Timra - Gottne IF
13:00 Middelfart G og - AB Copenhagen
13:00 Skelleftea FF - Sandviks IK
13:00 Assyriska BK - Qviding FIF
13:00 Grebbestads IF - Savedalens IF
13:00 KSF Prespa Birlik - Angelholms FF
13:00 Korona Kielce (Youth) - Escola Varsovia Warszawa Youth
13:00 Wacker Innsbruck (w) - Neulengbach (w)
13:00 St. PauliU17 - Union Berlin U17
13:00 Rennes U19 - Trelissac U19
13:00 Thailand Honda FC - Bangkok Glass
13:00 Rayong FC - Ayoubi Taya
13:00 Air Force Central - Kasetsart FC
13:00 New Project - FK Smiltene BJSS
13:00 Bangkok United FC - Port FC
13:00 Helsingborg IF U19 - IFK Goteborg U19
13:00 Kopparbergs Goteborg (w) - Linkopings (w)
13:00 FC Rosengard - IS Halmia
13:00 VfB Stuttgart U17 - FSV Mainz 05 U17
13:00 Sai Gon FC - Thanh Hoa
13:00 Wuppertaler SV Borussia - Koln (Youth)
13:00 Monchengladbach AM. - SV Lippstadt
13:00 Greuther Furth (Youth) - TSV Buchbach
13:00 Wacker Burghausen - FC Memmingen
13:00 SV Meppen - Carl Zeiss Jena
13:00 Preuben Munster - Uerdingen KFC 05
13:00 Eintracht Braunschweig - Wurzburger Kickers
13:00 FC Giessen - FSV Frankfurt
13:00 Saarbrucken - Astoria Walldorf
13:00 Aarhus Fremad - FC Sydvest
13:00 Trondheims Orn (w) - Fart (w)
13:00 BK Frem - HIK Hellerup
13:00 Vidar - Nardo FK
13:00 BK Forward - Nykopings BIS
13:00 St Pauli II - Hannover 96 Am
13:00 Tvaakers IF - Utsiktens BK
13:30 Tescoma Zlin U19 - Slavia Praha U19
13:30 AFC - GVVV Veenendaal
13:30 Koninklijke HFC - HHC Hardenberg
13:30 Scheveningen - Katwijk
13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biala - Olimpia Grudziadz
14:00 Samtredia - Spartaki Tskhinvali
14:00 Rezekne/BJSS - FK Auda Riga
14:00 Uthongathi FC - Tshakhuma TM
14:00 Mbombela United - Ajax Cape Town
14:00 Jomo Cosmos - Royal Eagles
14:00 IK Uppsala (w) - Sundsvalls DFF (w)
14:00 Prachuap Khiri Khan - Samut Prakan City
14:00 Kungsbacka DFF (w) - Eskilstuna United (w)
14:00 Vanersborgs IF - Nordvarmland FF
14:00 BEC Tero Sasana - JL Angmai Lian Zhi
14:00 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi - Guria Lanchkhuti
14:00 Rijnsburgse Boys - De Treffers
14:00 St. Polten (w) - Sudburgenland (w)
14:00 Sturm Graz/Stattegg (w) - USC Landhaus (w)
14:00 Kungsangens IF - Enkoping
14:00 Gamla Upsala SK - Taby
14:00 Nomme JK Kalju - Levadia Tallinn
14:00 Cracovia Krakow - Arka Gdynia
14:00 Schiltigheim - Lens B
14:00 B93 Copenhagen - BK Avarta
14:00 Stabaek (w) - Sandviken (w)
14:00 Gefle IF - Umea FC
14:00 Troyes - Lens
14:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK
14:00 Sundbybergs - FC Gute
14:00 Asarums IF FK - Raslatt SK
14:00 Osterlen FF - Rappe GOIF
14:00 Dalstorps IF - IFK Berga
14:00 Melaka - Felda United
14:00 fraserburgh - Fort William
14:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi
14:30 Pontypridd - Haverfordwest County
14:30 Guilsfield - Llanrhaeadr
14:30 Penrhyncoch - Ruthin Town FC
14:30 Undy Athletic - Cambrian Clydach
14:30 Sandnes Ulf - Aalesund FK
14:30 TSG Hoffenheim - Werder Bremen
14:30 SC Paderborn 07 - SC Freiburg
14:30 Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen
14:30 FSV Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
14:30 FC Ufa - Zenit St. Petersburg
14:30 Castelnau le Cres U19 - Ajaccio U19
15:00 Jaro - Mypa
15:00 Ekenas IF Fotboll - TPS Turku
15:00 Carlstad United BK - Bodens BK
15:00 Ilves Tampere II - Tampere United
15:00 Sollentuna United - Karlslunds IF HFK
15:00 AC Kajaani - AC Oulu
15:00 Kristianstads FF - Lindome GIF
15:00 Syrianska FC - Vasteras SK FK
15:00 Atvidabergs - Eskilsminne IF
15:00 Sola - Bryne
15:00 Crusaders - Larne FC
15:00 Coleraine - Institute FC
15:00 Elverum - Kjelsas
15:00 Ballymena United - Glentoran FC
15:00 Asane Fotball - Sotra
15:00 Baerum SK - Fram Larvik
15:00 Stjordals Blink - Byasen Toppfot
15:00 SJK Akatemia - JS Hercules
15:00 Cowdenbeath - Annan Athletic
15:00 Alloa Athletic - Arbroath
15:00 Potters Bar Town - Folkestone
15:00 Leatherhead - Enfield Town
15:00 Haringey Borough - Brightlingsea Regent
15:00 Hornchurch - Kingstonian
15:00 Corinthian Casuals - Carshalton Athletic FC
15:00 Ayr United - Queen of South
15:00 - Elgin City
15:00 Dunfermline Athletic - Dundee United
15:00 Raith Rovers - Montrose
15:00 East Fife - Airdrie United
15:00 Dumbarton - Stranraer
15:00 Dundee - Inverness
15:00 Dungannon Swifts - Glenavon Lurgan
15:00 Fjolnir (w) - IR Reykjavik (w)
15:00 JDFS Alberts - Tukums-2000
15:00 Krumkachy - FK Lida
15:00 Barwell - Biggleswade Town
15:00 FC Rukh Brest - FK Orsha
15:00 FK Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk
15:00 Khimik Svetlogorsk - FK Vigvam Smolevichy
15:00 Smorgon FC - FC Belshina Babruisk
15:00 FC Baranovichi - Granit Mikashevichi
15:00 Kommunalnik Slonim - Naftan Novopolock
15:00 Sparta Praha (w) - Slavia Praha (w)
15:00 Stratford Town - Rushden Diamonds
15:00 Royston Town - Coalville
15:00 St Ives Town - Stourbridge
15:00 Redditch United - Lowestoft Town
15:00 Leiston FC - Tamworth
15:00 Hitchin Town - Rushall Olympic
15:00 CDSyC Cruz Azul U20 - Puebla U20
15:00 Volyn - Chernomorets Odessa
15:00 Huntly - Rothes
15:00 Forres Mechanics - Strathspey Thistle
15:00 Real Sociedad (w) - Athletic Club Bibao (w)
15:00 BATE Borisov - Slavia Mozyr
15:00 Formartine United - Clachnacuddin
15:00 Dinamo Brest - FK Zorka-BDU Minsk
15:00 FK Vitebsk - Neman Grodno
15:00 IFK Aspudden-Tellus - Syrianska Botkyrka IF
15:00 Nairn County - Brora Rangers
15:00 FK Avanhard Kramatorsk - Obolon Kiev
15:00 Loughgall FC - Dundela
15:00 Portadown - HW Welders
15:00 IFK Lidingo FK - Hudiksvalls ABK
15:00 Ballinamallard United - Ballyclare Comrades
15:00 Lossiemouth - Inverurie Loco Works
15:00 Wick Academy - Buckie Thistle FC
15:00 PFC Oleksandria - Desna Chernihiv
15:00 Halifax Town - AFC Fylde
15:00 Cambridge United - Oldham Athletic
15:00 Tranmere Rovers - Bury
15:00 Shrewsbury Town - Burton Albion
15:00 Fleetwood Town - Accrington Stanley
15:00 Bristol Rovers - Oxford United
15:00 Wycombe Wanderers - Southend United
15:00 Cheltenham Town - Swindon Town
15:00 Mansfield Town - Stevenage Borough
15:00 Grimsby Town - Port Vale
15:00 Rochdale - Blackpool
15:00 Barnsley - Luton Town
15:00 Queens Park Rangers (QPR) - Wigan Athletic
15:00 Stoke City - Leeds United
15:00 Fulham - Nottingham Forest
15:00 Blackburn Rovers - Cardiff City
15:00 Hull City - Bristol City
15:00 Brighton Hove Albion - Southampton
15:00 Preston North End - Sheffield Wednesday
15:00 Manchester United - Crystal Palace
15:00 Huddersfield Town - Reading
15:00 Charlton Athletic - Brentford
15:00 Bolton Wanderers - Ipswich Town
15:00 Kilmarnock - Aberdeen
15:00 IK Sirius FK - Orebro
15:00 Atletico Mineiro - Bahia BA
15:00 KuPs - Vaasa VPS
15:00 Hibernian - Saint Johnstone
15:00 Hamilton Academical - Motherwell
15:00 Middlesbrough - Millwall
15:00 Watford - West Ham United
15:00 Farnborough Town - Merthyr Town
15:00 Spennymoor Town - York City
15:00 Tiverton Town - Beaconsfield SYCOB
15:00 Stafford Rangers - Matlock Town
15:00 South Shields - Hyde F.C.
15:00 Buxton FC - Whitby Town
15:00 Gainsborough Trinity - Warrington Town AFC
15:00 Chelmsford City - Welling United
15:00 Billericay Town - St Albans City
15:00 Wrexham - Barnet
15:00 Sutton United - Dover Athletic
15:00 Eastleigh - Dagenham Redbridge
15:00 Oxford City - Hemel Hempstead Town
15:00 Hereford United - Brackley Town
15:00 Bradford Park Avenue - Blyth Spartans
15:00 Altrincham - Darlington
15:00 Wealdstone FC - Hungerford Town
15:00 Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
15:00 Slough Town - Bath City
15:30 Real Succes - Dacia-Buiucani
15:30 FC Cahul-2005 - FC Tighina
15:30 Glodeni - CSF Sparta
15:30 FC Singerei - Drochia
16:00 Saku Sporting Women - Vaprus Parnu (w)
16:00 solothurn - Delemont
16:00 Bassecourt - Biel Bienne
16:00 SC Buochs - Langenthal
16:00 SC Goldau - Zug 94
16:00 FC Wettswil Bonstetten - USV Eschen Mauren
16:00 NK Nafta - Drava
16:00 ND Gorica - Roltek Dob
16:00 Krka - Krsko Posavlje
16:00 FK Rostov Youth - Rubin Kazan (R)
16:00 Metalac Gornji Milanovac - FK Backa Backa Palanka
16:00 SV Hongg - FC Linth 04
16:00 ATSV Stadl Paura - SC Kalsdorf
16:00 Chernomorets Pomorie - Ludogorets Razgrad II
16:00 FC Tuggen - FC St.Gallen U21
16:00 Echallens - Grand-Lancy
16:00 Chenois - Lausanne SportsU21
16:00 Vevey Sports - Meyrin
16:00 Young Boys U21 - FC Martigny Sports
16:00 NK Fuzinar - Radomlje
16:00 Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
16:00 Tescoma Zlin - MFK Karvina
16:00 Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
16:00 Proleter - Vojvodina Novi Sad
16:00 Crvena Zvezda - Cukaricki Stankom
16:00 FK Rad Beograd - Macva Sabac
16:00 FK Vozdovac Beograd - Mladost Lucani
16:00 Backa Topola - Indjija
16:00 Radnicki Nis - FK Spartak Zlatibor Voda
16:00 Habitpharm Javor - FK Napredak Krusevac
16:00 FC Karpaty Lviv - Zorya
16:00 Marila Pribram - Baumit Jablonec
16:00 Osasuna - Eibar
16:00 Mattersburg - St.Polten
16:00 Rapid Wien - LASK Linz
16:00 Nacional U19 - Vizela U19
16:00 Feirense - Viseu
16:00 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya
16:00 Maccabi Haifa - Hapoel Raanana
16:00 FC Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
16:00 FK Buducnost Podgorica - FK Zeta
16:00 FK Grbalj Radanovici - OFK Petrovac
16:00 FK Iskra Danilovgrad - FK Rudar Pljevlja
16:00 FK Sutjeska Niksic - Mladost Ljeskopolje
16:00 Qarabag - FK Gilan Gabala
16:00 Jadran Dekani - NK Rogaska
16:00 Standard Sumgayit - Sabayi
16:00 Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj
16:00 NK Celik - FK Tuzla City
16:00 Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa
16:00 CI Kamsar - Paradou AC
16:00 ZESCO United Ndola - Green Mamba
16:00 AEK Larnaca - Apollon Limassol FC
16:00 Botev Vratsa - Etar
16:00 Sloboda - Zvi Jerzy Da
16:30 Banants - Gandzasar Kapan
16:30 Trans Narva - FC Flora Tallinn
16:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
16:30 FC Wil 1900 - Kriens
16:59 Feirense U19 - Rio Ave U19
16:59 Belenenses U19 - Tondela U19
16:59 Gil Vicente U19 - FC Porto U19
16:59 Oissel - Chartres FC
16:59 Hapoel Hadera - Ashdod MS
16:59 Orense SC - CD Clan Juvenil
16:59 Dila Gori - Torpedo Kutaisi
16:59 Kaizer Chiefs - Supersport United
16:59 Domzale - NK Aluminij
16:59 Sarajevo - FK Velez Mostar
16:59 Paksi SE Honlapja - Fehervar Videoton
16:59 Varda SE - Ujpesti
16:59 Budapest Honved - Debrecin VSC
16:59 Diosgyor VTK - Mezokovesd Zsory
16:59 FK Liepaja - FK Ventspils
16:59 Grindavik (w) - Tindastoll Neisti (w)
16:59 Parma - Juventus
16:59 Saint-Etienne B - Blois
16:59 Frejus St-Raphael - Martigues
16:59 Romorantin - Sete FC
16:59 Rosenborg - Stabaek
16:59 FC Krasnodar - Lokomotiv Moscow
16:59 Lamia - Panathinaikos
16:59 Charleroi - Club Brugge
16:59 Real Oviedo - CD Lugo
16:59 Salernitana - Pescara
16:59 Crotone - Cosenza Calcio 1914
16:59 St Pryve St Hilaire - Les Herbiers
16:59 Epinal - Iris Club de Croix
16:59 St. Maur Lusi - Stade Reims II
16:59 Colomiers - Trelissac
16:59 Monaco B - OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
17:00 UMF Njardvik - Magni
17:00 Akranes - IBV Vestmannaeyjar
17:00 Thor Akureyri - Leiknir Reykjavik
17:05 Temperley - Nueva Chicago
17:15 Gimnasia La Plata - Defensa Y Justicia
17:15 Ankaragucu - Kayserispor
17:15 Tigres UANL U20 - Club America U20
17:30 Cobresal - Union La Calera
17:30 Dynamo Kyiv - Olimpic Donetsk
17:30 Liverpool - Arsenal
17:30 Schalke 04 - Bayern Munchen
17:30 Willem II - Emmen
17:30 AFC Ajax - Fortuna Sittard
18:00 MFK Skalica - Tatran LM
18:00 Michalovce - SKF Sered
18:00 Fylkir - HK Kopavogs
18:00 Dinamo Zagreb - Rijeka
18:00 FC Milsami - Zimbru Chisinau
18:00 Pachuca U20 - Atlas U20
18:00 SV Leobendorf - Team Wiener Linien
18:00 Siquinala FC - C.S.D. Comunicaciones
18:00 SV Wals-Grunau - St. Johann
18:00 PFK Montana - Botev Galabovo
18:00 Slovan Bratislava - MSK Zilina
18:00 Poprad - KFC Komarno
18:00 Young Boys - FC Zurich
18:00 Mirandes - Cadiz
18:00 Real Madrid - Real Valladolid
18:00 Neuchatel Xamax - Basel
18:00 PAOK Saloniki - Panaitolikos Agrinio
18:00 Lausanne Sports - Aarau
18:00 Schaffhausen - Chiasso
18:00 Chrobry Glogow - OKS Stomil Olsztyn
18:00 MFK Ruzomberok - Spartak Trnava
18:30 Slavia Praha - Bohemians 1905
18:30 Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
18:45 PSV Eindhoven - Groningen
18:45 Heracles Almelo - Vitesse Arnhem
19:00 XV de Piracicaba - Noroeste
19:00 Mirassol - Comercial-SP
19:00 CA Votuporanguense SP - Linense(BRA)
19:00 Ferroviaria SP - Batatais
19:00 Rio Claro - Atibaia
19:00 Inter de Limeira - AE Velo Clube SP
19:00 Juventus SP - Nacional SP
19:00 Taubate - Portuguesa Desportos
19:00 Corinthians Paulista B - Desportivo Brasil SP
19:00 Ponte Preta B - Gremio Osasco
19:00 Ah so Santa SP - Santo Andre
19:00 Sao Caetano - EC Sao Bernardo/SP
19:00 Plaza Colonia - Cerro Largo
19:00 Angers - Metz
19:00 Amiens - Nantes
19:00 Dijon - Bordeaux
19:00 Cercle Brugge - Red Star Waasland
19:00 AD Alcorcon - Elche
19:00 Sint-Truidense - Zulte-Waregem
19:00 Benfica - FC Porto
19:00 Racing Club Montevideo - Wanderers FC
19:00 Boston River - Club Atletico Progreso
19:00 CA River Plate - CA Penarol
19:00 CFR Cluj - Botosani
19:15 NK Olimpija Ljubljana - NK Mura 05
19:30 Sportivo Dock Sud - Berazategui
19:30 General Lamadrid - Central Cordoba De Rosario
19:30 Leandro N Alem - Deportivo Merlo
19:30 Sportivo Italiano - San Martin Burzaco
19:30 Ituzaingo - Victoriano Arenas
19:30 Tristan Suarez - CA Fenix Pilar
19:30 Oostende - Mechelen
19:30 Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis
19:30 Velez Sarsfield - Newells Old Boys
19:30 Deportivo Moron - Guillermo Brown
19:30 Colegiales - Comunicaciones BsAs
19:30 Uhl Que Sa - Club Atletico Acassuso
19:30 Flandria - Defensores Unidos
19:45 Alanyaspor - Kasimpasa
19:45 Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Fenerbahce
19:45 SC Heerenveen - FC Twente Enschede
19:45 Fiorentina - Napoli
20:00 ES Setif - MC Oran
20:00 Palestino - Colo Colo
20:00 Inter Zapresic - NK Lokomotiva Zagreb
20:00 Sport Boys Warnes - Royal Pari FC
20:00 CD Magallanes - Nublense
20:00 Louisville City FC - North Carolina
20:00 Malaga - Las Palmas
20:00 Venezia - Cremonese
20:00 Cittadella - Spezia
20:00 Getafe - Athletic Bilbao
20:00 Celta Vigo - Valencia
21:00 Ferroviario CE - Confianca SE
21:00 Nautico Capibaribe - Santa Cruz PE
21:00 Sampaio Correa - Imperatriz(MA)
21:00 Treze Campina Grande PB - Botafogo PB
21:00 Globo - ABC RN
21:00 Atletico FC - Orsomarso
21:00 Delfin SC - Deportivo Cuenca
21:00 Sol de America - Deportivo Capiata
21:00 Deportivo Metropolitano - Zulia FC
21:00 Gremio (RS) - Atletico Paranaense
21:15 Deportivo Pasto - Union Magdalena
21:30 Boavista FC - Pacos de Ferreira
21:45 Rosario Central - Patronato Parana
22:00 Hartford Athletic - Atlanta United FC II
22:00 Deportivo Pereira - Bogota FC
22:00 Llaneros FC - Deportivo Rionegro
22:00 Boyaca Chico - Cortulua
22:00 Deportes Quindio - Real Santander
22:00 Municipal Limeno - Alianza San Salvador
22:00 Santa Tecla - Aguila
22:00 Marathon - Real Espana
22:00 CD Chalatenango - A.D. Isidro Metapan
22:00 CD FAS - CD Sonsonate
22:00 Aragua FC - Monagas SC
22:15 San Jose - Real Potosi
22:30 Puerto Montt - Rangers Talca
22:30 Everton CD - Coquimbo Unido
23:00 Pacific FC - Valour FC
23:00 River Plate (PAR) - Sportivo Luqueno
23:00 FC Nacional Asuncion - Cerro Porteno
23:00 Alebrijes de Oaxaca - Cafetaleros de Tapachula
23:00 Queretaro FC - Club Leon
23:00 CD Motagua - CD Vida
23:00 Atletico Junior Barranquilla - Deportiva Once Caldas
23:00 Ponte Preta - Sport Club Recife PE
23:00 Palmeiras - Fluminense RJ
23:15 Tecnico Universitario - Liga Dep. Universitaria Quito
23:30 Cucuta - La Equidad
23:30 Guarani CA - Sportivo San Lorenzo

BET BUILDER

BEST BETTING SITES

August 2019

2021222324252627282930311234567891011121314151617181920212223