Match Preview

list of all basketball matches

« 31 Jan Wednesday 01, February 02 Feb »

00:30 Defensor - Urunday
01:30 Los Angeles Lakers - New York Knicks
08:00 Tangerang Hawks - Evos Thunder
08:00 Blackwater Bossing - San Miguel Beermen
08:30 Shymkent W - Okzhetpes W
10:30 RANS PIK - Satya Wacana
10:30 Turan W - Aktau W
10:30 Runa Basket Moscow - Dynamo Vladivostok
10:45 TNT Tropang Giga - NLEX Road Warriors
11:00 Seoul Knights - LG Sakers
11:00 KB Stars W - Hana 1Q W
11:30 Townsville W - Perth Lynx W
12:10 Lokomotiv Kuban 2 - Irkutsk
12:30 Astana W - Tomiris Almaty W
13:00 Prawira Bandung - West Bandits Solo
14:00 CSKA Moscow 2 - Temp Sumz Revda
15:00 Astana - Minsk
15:00 Zenit Petersburg 2 - Uralmash Ekaterinburg
15:30 Bahrain Club - Samaheej
15:30 Vojvodina 021 W - Crvena zvezda W
16:00 Apollon - Apop Paphou
16:00 LCC W - Aistes LSU Kaunas W
16:00 Municipal Targoviste W - Agronomia Bucuresti W
17:00 Den Bosch - Gaziantep
17:00 Pelister - Rabotnicki
17:00 Cluj Napoca W - Olimpia Brasov W
17:00 Khimki M. - Rusichi Kursk
17:00 University-Ugra - Tambov
17:30 Al Najma - Sitra Club
17:30 Zabok - Skrljevo
17:30 Apoel BC - AEL
17:30 Hradec Kralove W - Ostrava W
17:30 Budivelnyk - Karhu Basket
17:30 BC Nokia - UU-Korihait Uusikaupunki
17:30 Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
17:30 Lahti Basketball - Honka
17:30 Kobrat - Pyrinto Tampere
17:30 Salon Vilpas - KTP Kotka Basket
17:30 HBA-Marsky Helsinki - Huima
17:30 Jonava - Neptunas
17:45 Vrbas W - Sloga Pozega W
18:00 Spars Ilidza - Promo
18:00 GKK Sibenka - Bosco
18:00 Dinamo Zagreb - Zadar
18:00 Kolin - USK Prague
18:00 Usti n. Labem - Opava
18:00 Joventut Badalona - Prometey
18:00 Cholet - SCM Craiova
18:00 Rakvere Tarvas - Parnu
18:00 Atomeromu Paks - Szombathely
18:00 MBA Moscow - Zenit Petersburg
18:00 Art Basket W - Partizan W
18:00 Uppsala W - Norrkoping W
18:00 Elitzur Ramla W - Gorzow W
18:00 Lyon W - Sepsi S. W
18:30 Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes
18:30 Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem
18:30 CSM Oradea - Anwil Wloclawek
18:30 RSU Merks W - TTT Riga W
18:30 Turow Zgorzelec - Slask Wroclaw II
18:30 Hogsbo W - Visby W
19:00 Borac Banja Luka - Bosna Royal
19:00 Siroki Brijeg - Mrkonjic Grad
19:00 Cedevita Junior - Furnir
19:00 London Lions - Buducnost
19:00 BC Kalev/Cramo - Crailsheim Merlins
19:00 Heidelberg - Frankfurt
19:00 Asker - Oppsal
19:00 Baerum - Centrum Tigers
19:00 Fyllingen - Gimle
19:00 Sodertalje W - Alvik W
19:00 Ostersund W - Lulea W
19:00 Marbo W - Lund W
19:15 Breidablik W - Njardvik W
19:15 Novosadska Novi Sad W - Radnicki Kragujevac W
19:30 Bursaspor - Ulm
19:30 Mechelen W - Landes W
19:30 Geneva Lions - BBC Monthey
19:30 Fribourg Olympic - BC Boncourt
19:30 Vevey Riviera - Lugano Tigers
19:30 Sdent BBC Nyon - Regio Basel
19:30 Neuchatel - SAM Massagno
19:30 Holon W - Venezia W
20:00 Monaco - Alba Berlin
20:00 Venezia - Cedevita Olimpija
20:00 Hapoel Tel-Aviv - Trento
20:00 Dijon - Strasbourg
20:00 Keravnos - Bamberg
20:00 Polkowice W - Valencia W
20:00 PEAC-Pecs W - ESB Villeneuve W
20:00 Cadi La Seu W - Flammes Carolo W
20:00 Galatasaray W - Lattes Montpellier W
20:00 Lublin W - Zaragoza W
20:15 Haukar W - Fjolnir W
20:15 IR Reykjavik W - Keflavik W
20:30 Sopron W - Perfumerias Avenida W
20:30 Olympiacos W - Virtus Bologna W
20:30 Leyma Coruna - Forca Lleida
20:30 Melilla - Iraurgi SB
20:30 Real Valladolid - San Pablo Burgos
20:45 Panathinaikos - Real Madrid
20:45 Oviedo - Caceres
20:45 Gipuzkoa - Castello
20:45 MoraBanc Andorra - Estela
20:45 Estudiantes - Ourense
21:00 Paris - Gran Canaria
21:00 Braine W - Angers W
21:00 Almansa - Palencia
21:15 Valur W - Grindavik W
23:30 Caxias do Sul - Brasilia

BET BUILDER

February 2023

30311234567891011121314151617181920212223242526272812345