HT/FT 1/X or 2/X

Half time/Full time - Home or Away lead at half and draw at the end

« 25 Jan Sunday 26, January 27 Jan »

00:00 Cruz Azul - Santos Laguna
00:00 Celaya - Atlante
00:00 Juventus Managua - Managua FC
00:00 Tauro - Arabe Unido
00:00 Confianca - ABC
00:10 Junior - La Equidad
00:15 Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion
01:30 Chalatenango - Alianza FC
01:30 Sonsonate - Jocoro
01:45 Godoy Cruz - River Plate
02:00 U.A.N.L.- Tigres - Atlas
02:00 Real Espana - Vida
04:00 Club Leon - Pachuca
04:00 Team Wellington - Auckland City
04:05 Guadalajara Chivas - Toluca
11:00 Espanyol W - Madrid C. W
11:30 Getafe B - Marino de Luanco
11:30 Samsunspor - Bak Spor
11:30 Sariyer - Tarsus
11:30 Bodrumspor - Etimesgut
11:30 Utas Usakspor - Sakaryaspor
11:30 Kocaelispor - Cizrespor
11:30 Karacabey Belediyespor - Yozgatspor 1959 FK
12:00 Gijon B - Pontevedra
12:00 Ebro - Badalona
12:00 Leiria - Fontinhas
12:15 Chaves - Nacional
12:30 Inter - Cagliari
12:30 M. Ironi Kiryat - MS Tira
12:45 Persepolis - Tractor
13:00 Munich 1860 - Braunschweig
13:00 Naft M.I.S - Sanat Naft
13:30 Anagennisi Derynia - Othellos Athienou
14:00 Manchester City - Fulham
14:00 Panionios - Atromitos
14:00 Zanaco - Motema Pembe
14:00 Lazio U19 - Sassuolo U19
14:00 Flora - Levadia
14:30 Groningen - Ajax
14:30 Baroka - Maritzburg Utd
14:30 TS Galaxy - Mbombela
14:30 Bra - Casale
14:30 Lavagnese - Ligorna
14:30 Feltre - Chions
14:30 Mezzolara - Calvina
14:30 Lanusei Calcio - Latina
14:30 Gravina - Foggia
14:30 Virtus Bolzano - Villa Alme
14:30 Tamai - Adriese
14:30 Vastese - Campobasso
14:30 Zapresic - Gorica
15:00 AEL Limassol - Apollon
15:00 Sampdoria - Sassuolo
15:00 La Louviere - Vise
15:00 Apollon - Achnas
15:00 Reggina - Bari
15:00 Virtus Francavilla - Paganese
15:00 Vaduz - Wil
15:00 Hoceima - Maghreb Fez
15:30 Werder Bremen - Hoffenheim
16:00 Belenenses - Portimonense
16:00 Hearts - Rangers
16:00 Getafe - Betis
16:00 Thun - Sion
16:00 Young Boys - Basel
16:00 Ergotelis - Giannina
16:00 St. Gilloise - Lommel SK
16:00 S. Wanderers - U. Catolica
16:00 Omonia - Anorthosis
16:00 Hearts of Oak - Asante Kotoko
16:00 MFM FC - Plateau United
16:00 Pinhalnovense - Armacenenses
16:00 Sao Martinho - AD Oliveirense
16:00 Al-Hidd - Al-Shabbab
16:30 Llosetense - Santanyi
16:45 Valerenga W - Kolbotn W
17:00 Nantes - Bordeaux
17:00 Ferrol - Coruxo FC
17:00 Orihuela - Villarreal B
17:00 Marbella - UCAM Murcia
17:00 Nea Salamis - Paralimni
17:30 Virtus Verona - FeralpiSalo
17:30 Potenza - Bisceglie
18:00 AS Roma - Lazio
18:00 Waterford - Shamrock Rovers
18:15 Throttur - Fylkir
18:30 AEK Athens FC - Olympiacos Piraeus
19:00 U.N.A.M.- Pumas - Monterrey
19:00 Kukesi - Partizani
19:00 Santa Lucia - Siquinala
19:00 FUS Rabat - Difaa El Jadidi
20:00 Palmeiras - Sao Paulo
20:00 Real Potosi - Blooming
20:00 Cascavel - Cascavel CR
20:00 Botafogo SP - Ponte Preta
20:45 Napoli - Juventus
21:00 Valladolid - Real Madrid
21:05 Fenix - Almirante Brown
21:30 Guastatoya - Coban Imperial
22:00 Limon - Guadalupe
22:00 Sol de America - Sp. Luqueno
22:15 Oriente Petrolero - Nacional Potosi
22:15 Wilstermann - Guabira
23:00 Platense - Real Sociedad
23:00 Herediano - Saprissa
23:00 Botafogo RJ - Macae
23:00 Santo Andre - Ferroviaria
23:30 Santa Tecla - Metapan
23:40 Racing Club - Atl. Tucuman

BET BUILDER

BEST BETTING SITES

January 2020

2021222324252627282930311234567891011121314151617181920212223