More goals – First half

More goals scored in first half

« 25 Jan Sunday 26, January 27 Jan »

00:00 Cruz Azul - Santos Laguna
00:00 Celaya - Atlante
00:00 Juventus Managua - Managua FC
00:00 Tauro - Arabe Unido
00:00 Villa Nova MG - America MG
00:00 Salgueiro - Central SC
00:00 Confianca - ABC
00:10 Junior - La Equidad
00:15 Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion
00:30 A. Italiano - Cobresal
00:30 Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
00:30 San Jose - Bolivar
01:00 Alajuelense - Cartagines
01:30 Chalatenango - Alianza FC
01:45 Godoy Cruz - River Plate
02:00 U.A.N.L.- Tigres - Atlas
02:00 Real Espana - Vida
02:00 UPNFM - Olimpia
02:00 Real Madriz - Esteli
02:00 Chiriqui - San Francisco
02:00 Independiente - Alianza
02:15 America De Cali - Petrolera
03:00 Zeledon - Grecia
04:00 Club Leon - Pachuca
04:00 Eastern Suburbs - Hamilton
04:00 Team Wellington - Auckland City
04:05 Guadalajara Chivas - Toluca
09:00 Amazulu U21 - Cape Town City U21
09:00 Golden Arrows U21 - Stellenbosch U21
10:00 Genoa U19 - Cagliari U19
11:00 Mamelodi Sundowns U21 - Kaizer Chiefs U21
11:00 Athletic Bilbao W - Valencia W
11:00 Espanyol W - Madrid C. W
11:00 Sevilla FC W - Huelva W
11:30 Getafe B - Marino de Luanco
11:30 Denizlispor - Antalyaspor
11:30 Arman Gohar - Damash
11:30 Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht
11:30 Malavan - Fajr Sepasi
11:30 Rayka Babol - Navad Urmia
11:30 Shahrdari Tabriz - Baderan Tehran
11:30 Moratalaz - Union Adarve
11:30 Villaverde San Andres - CD Mostoles
11:30 Hacettepe - Amedspor
11:30 Samsunspor - Bak Spor
11:30 Bandirmaspor - Kastamonuspor
11:30 Ergene Velimese - Ankara Demirspor
11:30 Kardemir Karabuk - FK Vanspor
11:30 Tuzlaspor - Elazigspor
11:30 Kocaelispor - Cizrespor
11:30 Darica Genclerbirligi - Malatya
11:30 Karacabey Belediyespor - Yozgatspor 1959 FK
12:00 Baleares - Rayo Majadahonda
12:00 Hercules - Levante B
12:00 Valencia B - Sabadell
12:00 Linense - Merida AD
12:00 Hatayspor - Menemen Bld.
12:00 Torino U19 - Napoli U19
12:00 Tusker - Ulinzi Stars
12:00 Covadonga - Llanes
12:00 Cerdanyola - CE Manresa
12:00 Granollers - Banyoles
12:00 Paterna - Alzira
12:00 Saguntino - Alcoyano
12:00 Villarreal C - Crevillente
12:00 Atletico Pinto - Santa Ana
12:00 San Roque - Conil
12:00 Ciudad Real - Socuellamos
12:00 Almeria B - Jaen
12:15 Vitesse - FC Emmen
12:15 CD Cova da Piedade - Mafra
12:15 Chaves - Nacional
12:15 Valdefierro - Teruel
12:30 Inter - Cagliari
12:30 Niki Volos - Ialisos
12:30 AS Roma W - Fiorentina W
12:45 Persepolis - Tractor
13:00 Munich 1860 - Braunschweig
13:00 Fasil Ketema - Sidama Bunna
13:00 St. George - Bahir Dar Kenema
13:30 St. Mirren - Aberdeen
13:30 South Korea U23 - Saudi Arabia U23
13:30 Chemie Leipzig - BFC Dynamo
13:30 Anagennisi Derynia - Othellos Athienou
13:30 Dighenis - Chloraka
14:00 Manchester City - Fulham
14:00 Uerdingen - Bayern II
14:00 Panionios - Atromitos
14:00 Xanthi FC - OFI Crete
14:00 Celta Vigo - Eibar
14:00 PAE Egaleo - Aspropyrgos Enosis
14:00 Lazio U19 - Sassuolo U19
14:00 Flora - Levadia
14:00 FC Esae - Berkane
14:00 Gent W - St. Liege W
14:00 Liverpool W - Blackburn W
14:00 West Ham W - Arsenal W
14:00 Kallithea - Fostiras
14:00 Lusaka Dynamos - Power Dynamos
14:00 Mufulira - Green Buffaloes FC
14:00 Nkana - Buildcon
14:30 Cercle Brugge KSV - Anderlecht
14:30 Groningen - Ajax
14:30 Willem II - Zwolle
14:30 G.A. Eagles - Breda
14:30 Baroka - Maritzburg Utd
14:30 Richards Bay - Tshakhuma
14:30 Royal Eagles - Ajax Cape Town
14:30 TS Galaxy - Mbombela
14:30 Borgosesia - Real Forte Querceta
14:30 Bra - Casale
14:30 Caronnese - Prato
14:30 Fezzanese - Savona
14:30 Vado - Sanremese
14:30 Brusaporto - Seregno
14:30 San Luigi - Campodarsego
14:30 Fiorenzuola - Ciliverghe Mazzano
14:30 Sasso Marconi - Forli
14:30 Cannara - Follonica Gavorrano
14:30 Monterosi FC - Flaminia
14:30 Scandicci - San Donato
14:30 Trestina - Foligno
14:30 Agnonese - Calcio Chieti
14:30 Avezzano - S. N. Notaresco
14:30 Ladispoli - Vis Artena
14:30 Ostia Mare - Torres
14:30 Agropoli - Bitonto
14:30 Francavilla - Altamura
14:30 Gladiator - Gelbison Cilento
14:30 Gravina - Foggia
14:30 Nocerina - A.C.D. Nardo
14:30 Castrovillari - ACR Messina
14:30 Cittanovese - Corigliano
14:30 Troina - AS Acireale
14:30 Eskisehirspor - Adanaspor AS
14:30 Gokulam - Churchill Brothers
14:30 Virtus Bergamo - Sondrio
14:30 Este - Legnago Salus
14:30 Tamai - Adriese
14:30 Recanatese - Cattolica
14:30 Vastese - Campobasso
14:30 Zapresic - Gorica
15:00 AEL Limassol - Apollon
15:00 Lyon - Toulouse
15:00 Parma - Udinese
15:00 Sampdoria - Sassuolo
15:00 Crotone - Spezia
15:00 Venezia - Trapani
15:00 La Louviere - Vise
15:00 Apollon - Achnas
15:00 Bonner - Dusseldorf II
15:00 Alessandria - Olbia
15:00 Novara - Pontedera
15:00 Pro Vercelli - Monza
15:00 Siena - Lecco
15:00 Reggina - Bari
15:00 Virtus Francavilla - Paganese
15:00 Viterbese - Catania
15:00 Latte Dolce - Arzachena
15:00 Audace Cerignola - Brindisi
15:00 Vaduz - Wil
15:00 UE Santa Coloma - Penya
15:00 Hoceima - Maghreb Fez
15:00 Wydad Fes - Chabab Atlas Khenifra
15:30 Werder Bremen - Hoffenheim
15:30 Hercules - OLS Oulu
15:30 TPV - Tampere Utd
16:00 Arab Contractors - Tanta
16:00 Belenenses - Portimonense
16:00 Famalicao - Santa Clara
16:00 Tondela - Setubal
16:00 Academico Viseu - Penafiel
16:00 Casa Pia - SC Farense
16:00 FC Porto B - Covilha
16:00 Leixoes - Academica
16:00 Oliveirense - Varzim
16:00 Hearts - Rangers
16:00 Getafe - Betis
16:00 Almeria - Elche
16:00 St. Gallen - Lugano
16:00 Thun - Sion
16:00 Young Boys - Basel
16:00 Ergotelis - Giannina
16:00 St. Gilloise - Lommel SK
16:00 S. Wanderers - U. Catolica
16:00 Omonia - Anorthosis
16:00 Chiasso - Grasshoppers
16:00 Teuta - Bylis
16:00 Hearts of Oak - Asante Kotoko
16:00 Akwa United - Heartland
16:00 Lobi Stars - Nasarawa
16:00 MFM FC - Plateau United
16:00 Rivers United - Wikki Tourist
16:00 1º Dezembro - Louletano
16:00 Camara de Lobos - Cerveira
16:00 Maria de Fonte - Chaves B
16:00 Maritimo B - Guimaraes B
16:00 Pinhalnovense - Armacenenses
16:00 Sacavenense - Alverca
16:00 Sao Martinho - AD Oliveirense
16:00 Trofense - Pedras Rubras
16:00 Valadares Gaia - Gondomar
16:00 Malaga B - CP Almeria
16:00 Al-Hidd - Al-Shabbab
16:00 Aston Villa W - Brighton W
16:00 Katsina Utd - Ifeanyi Ubah
16:00 Sunshine Stars - Kano Pillars
16:00 El Ismaily - Al Ittihad
16:15 Panetolikos - Aris
16:15 Deportiva Minera - Cartagena FC
16:30 USFA - Rahimo
16:30 Navalcarnero - Rayo Vallecano B
16:30 Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes
16:30 Soller - Mallorca B
16:30 Muleno - Lorca Deportiva
16:45 PSV - Twente
16:45 Valerenga W - Kolbotn W
17:00 APOEL - Nea Salamis
17:00 Nantes - Bordeaux
17:00 Ferrol - Coruxo FC
17:00 Guijuelo - R. Sociedad B
17:00 Izarra - Barakaldo
17:00 UD Logrones - Calahorra
17:00 Orihuela - Villarreal B
17:00 Marbella - UCAM Murcia
17:00 Murcia - Cordoba
17:00 Konyaspor - Galatasaray
17:00 Nea Salamis - Paralimni
17:00 Lyon W - Reims W
17:00 Adana Demirspor - Boluspor
17:00 Sporting Ideal - Torreense
17:00 Arroyo - Moralo
17:00 Guadalajara - Albacete B
17:00 Enyimba - Hassania Agadir
17:30 Como - Renate
17:30 Fano - Gubbio
17:30 Modena - Imolese
17:30 Virtus Verona - FeralpiSalo
17:30 Avellino - Picerno
17:30 Potenza - Bisceglie
17:30 Rieti - Casertana
17:30 Douanes - Diambars
17:30 CD Torreperogil - Antequera
17:30 Los Barrios - Ceuta
18:00 Kortrijk - Club Brugge KV
18:00 Bayer Leverkusen - Dusseldorf
18:00 Netanya - Hapoel Hadera
18:00 AS Roma - Lazio
18:00 Castellon - La Nucia
18:00 Cornella - Espanyol B
18:00 Waterford - Shamrock Rovers
18:00 FC Santa Coloma - Carroi
18:15 Alcorcon - Ponferradina
18:15 Throttur - Fylkir
18:30 AEK Athens FC - Olympiacos Piraeus
18:30 Ferreira - Benfica
18:30 Real Sociedad - Mallorca
18:30 Sevilla FC B - Cartagena
18:30 Granadilla Tenerife W - Dep. La Coruna W
19:00 U.N.A.M.- Pumas - Monterrey
19:00 Kukesi - Partizani
19:00 FUS Rabat - Difaa El Jadidi
19:30 Boca Junior - Itabaiana
19:30 Ipora - Goias
20:00 Antwerp - Waregem
20:00 Palmeiras - Sao Paulo
20:00 Iztapa - Malacateco
20:00 Al Ahly - Etoile Sahel
20:00 Real Potosi - Blooming
20:00 CRB - Murici
20:00 Bahia - Vitoria da Conquista
20:00 Jacuipense - Bahia De Feira
20:00 Bangu - Fluminense
20:00 Portuguesa RJ - Resende
20:00 Tubarao - Figueirense
20:00 Brasil de Pelotas - Gremio
20:00 Anapolina - Crac Go
20:00 Atletico-MG - Tupynambas
20:00 Operario - Rio Branco PR
20:00 Botafogo SP - Ponte Preta
20:00 Petrolina - Nautico
20:30 Girona - R. Oviedo
20:30 Aparecidense - Gremio Anapolis
20:45 Napoli - Juventus
21:00 Lille - Paris SG
21:00 Ascoli - Frosinone
21:00 Aves - Boavista
21:00 Valladolid - Real Madrid
21:00 Portmore - Vere United
21:00 UWI - Molynes
21:00 Midland - Leandro N. Alem
21:00 Real Pilar - Excursionistas
21:00 SER Caxias - EC Sao Jose
21:00 River-PI - Piaui
21:05 Fenix - Almirante Brown
21:15 Patriotas - Cucuta
21:30 Guastatoya - Coban Imperial
21:30 Gimnasia E.R. - San Martin Formosa
21:35 Banfield - Patronato
21:35 Defensa y Justicia - Talleres Cordoba
22:00 Huachipato - U. De Chile
22:00 Real de Minas - CD Honduras
22:00 ADR Jicaral - San Carlos
22:00 Limon - Guadalupe
22:00 Municipal Limeno - Aguila
22:00 Chinandega - Sabanas
22:00 Sol de America - Sp. Luqueno
22:00 Parana - Coritiba
22:15 FAS - 11 Deportivo
22:15 Independiente F.C. - El Vencedor
22:15 Oriente Petrolero - Nacional Potosi
22:15 Wilstermann - Guabira
22:30 Brusque - Joinville
23:00 Mirassol - Corinthians
23:00 Platense - Real Sociedad
23:00 Herediano - Saprissa
23:00 Cavalier - Harbour View
23:00 Botafogo RJ - Macae
23:00 Internacional - Pelotas
23:00 Novo Hamburgo - Ypiranga FC
23:00 Sao Luiz - Juventude
23:00 Santo Andre - Ferroviaria
23:20 Atl. Nacional - Pereira
23:30 Santa Tecla - Metapan
23:40 Racing Club - Atl. Tucuman

BET BUILDER

BEST BETTING SITES

January 2020

2021222324252627282930311234567891011121314151617181920212223