More goals – Second half

More goals scored in second half

« 25 Jan Sunday 26, January 27 Jan »

00:00 Cruz Azul - Santos Laguna
00:00 Celaya - Atlante
00:00 Canamy - Cruz Azul Hidalgo
00:00 Juventus Managua - Managua FC
00:00 Tauro - Arabe Unido
00:00 Villa Nova MG - America MG
00:00 Salgueiro - Central SC
00:00 Picos - Julho Esporte
00:00 Confianca - ABC
00:10 Junior - La Equidad
00:15 Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion
00:30 A. Italiano - Cobresal
00:30 San Jose - Bolivar
01:00 Alajuelense - Cartagines
01:30 Chalatenango - Alianza FC
01:30 Sonsonate - Jocoro
01:45 Godoy Cruz - River Plate
02:00 U.A.N.L.- Tigres - Atlas
02:00 Real Espana - Vida
02:00 UPNFM - Olimpia
02:00 Irapuato - Inter Playa Del Carmen
02:00 Mineros de Fresnillo - Correcaminos 2
02:00 Real Madriz - Esteli
02:00 Chiriqui - San Francisco
02:00 Independiente - Alianza
02:15 America De Cali - Petrolera
03:00 Zeledon - Grecia
03:00 Xelaju - Deportivo Mixco
04:00 Club Leon - Pachuca
04:00 Eastern Suburbs - Hamilton
04:00 Team Wellington - Auckland City
04:05 Guadalajara Chivas - Toluca
09:00 Amazulu U21 - Cape Town City U21
09:00 Bidvest Wits U21 - Bloem Celtic U21
09:30 Indian Arrows - Real Kashmir
10:00 Ayeyawady - Zwekapin Utd
10:00 Genoa U19 - Cagliari U19
10:00 Yangon Utd - Yadanarbon
11:00 Mamelodi Sundowns U21 - Kaizer Chiefs U21
11:00 Athletic Bilbao W - Valencia W
11:00 Espanyol W - Madrid C. W
11:00 Sevilla FC W - Huelva W
11:00 H.Trabzon - Manisa FK
11:15 Santuxu - Beasain
11:30 Getafe B - Marino de Luanco
11:30 Melilla - Internacional de Madrid
11:30 Granada CF B - CF Talavera
11:30 Denizlispor - Antalyaspor
11:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu - Tokatspor
11:30 Aluminium Arak - Khooshe Talaee
11:30 Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht
11:30 Malavan - Fajr Sepasi
11:30 Niroye Zamini - Mes Rafsanjan
11:30 Qashqai Shiraz - Gol Reyhan Alborz
11:30 Shahrdari Tabriz - Baderan Tehran
11:30 Portugalete - Basconia
11:30 Alcorcon B - Leganes B
11:30 El Alamo - Trival Valderas
11:30 Flat Earth - Pozuelo de Alarcon
11:30 Parla - Carabanchel
11:30 Villaverde San Andres - CD Mostoles
11:30 San Juan Zaragoza - Utebo FC
11:30 Hacettepe - Amedspor
11:30 Sariyer - Tarsus
11:30 Bodrumspor - Etimesgut
11:30 Ergene Velimese - Ankara Demirspor
11:30 Tuzlaspor - Elazigspor
11:30 Utas Usakspor - Sakaryaspor
11:30 Catalca - Yeni Orduspor
11:30 Erokspor - Turgutluspor
11:30 Kocaelispor - Cizrespor
11:30 Soma Spor - Golcukspor
12:00 Atl. Madrid - Leganes
12:00 Malaga - Mirandes
12:00 Gijon B - Pontevedra
12:00 R. Oviedo B - Las Palmas B
12:00 UD Ibiza-Eivissa - San Sebastian Reyes
12:00 Unionistas - Alaves B
12:00 Andorra - Gimnastic
12:00 Ebro - Badalona
12:00 Hercules - Levante B
12:00 Valencia B - Sabadell
12:00 Linense - Merida AD
12:00 Erzurum BB - Balikesirspor
12:00 Hatayspor - Menemen Bld.
12:00 Torino U19 - Napoli U19
12:00 Tusker - Ulinzi Stars
12:00 Loures - Real SC
12:00 Covadonga - Llanes
12:00 Castelldefels - Pobla Mafumet
12:00 Paterna - Alzira
12:00 Saguntino - Alcoyano
12:00 Villarreal C - Crevillente
12:00 Atletico Pinto - Santa Ana
12:00 Alhaurin - Linares
12:00 Huetor Vega - Loja
12:00 CD Gerena - Ciudad de Lucena
12:00 San Roque - Conil
12:00 Poblense - Alcudia
12:00 Cartagena B - UD Los Garres
12:00 Trujillo - Cacereno
12:00 Varea - Comillas
12:00 Ciudad Real - Socuellamos
12:00 Conquense - Tarancon
12:00 Almeria B - Jaen
12:15 Vitesse - FC Emmen
12:15 CD Cova da Piedade - Mafra
12:15 Chaves - Nacional
12:15 UE Sants - San Cristobal CP
12:15 Plus Ultra - UCAM Murcia B
12:15 Valdefierro - Teruel
12:15 Real Murcia B - Lorca FC
12:30 Inter - Cagliari
12:30 Florentia W - Verona W
12:45 Persepolis - Tractor
13:00 Munich 1860 - Braunschweig
13:00 Naft M.I.S - Sanat Naft
13:00 Dinamo Tirana - Egnatia Rrogozhine
13:00 Fasil Ketema - Sidama Bunna
13:00 St. George - Bahir Dar Kenema
13:00 Welwalo Adigrat - Ethiopia Bunna
13:00 SD Tenisca - Union Viera
13:00 Tenerife B - CD Buzanada
13:00 Ivanka pri Dunaji - Malinovo
13:30 St. Mirren - Aberdeen
13:30 South Korea U23 - Saudi Arabia U23
13:30 Chemie Leipzig - BFC Dynamo
13:30 San Fernando - Vera
13:30 Anagennisi Derynia - Othellos Athienou
13:30 ASIL Lysi - Alki Oroklini
13:30 Dighenis - Chloraka
14:00 Manchester City - Fulham
14:00 Panionios - Atromitos
14:00 Xanthi FC - OFI Crete
14:00 Celta Vigo - Eibar
14:00 Goztepe - Besiktas
14:00 AO Trikala - PO Triglia
14:00 Ionikos - Kalamata
14:00 Thesprotos - O. Volos
14:00 Lazio U19 - Sassuolo U19
14:00 Flora - Levadia
14:00 Gent W - St. Liege W
14:00 Sheffield Utd W - Birmingham W
14:00 West Ham W - Arsenal W
14:00 F.C. Pandramaikos - Kilkisiakos
14:00 Edessaikos - Almopos
14:00 GS Almyros - Sellana
14:00 Meteora - Digenis Neochori
14:00 Nafpaktiakos - Lefkimmi
14:00 Agioi Anargyroi - Kifisias
14:00 Kallithea - Fostiras
14:00 AEK Tripolis - Korinthos 2006
14:00 Aittitos Spata - Rodos
14:00 Palliniakos - Nea Artaki
14:00 Episkopi - Irodotos
14:00 Giouchtas - Rethymniakos
14:00 Koln W - Andernach W
14:00 Roa W - Ovrevoll Hosle W
14:00 Lusaka Dynamos - Power Dynamos
14:00 Mufulira - Green Buffaloes FC
14:00 Nkana - Buildcon
14:30 Cercle Brugge KSV - Anderlecht
14:30 Groningen - Ajax
14:30 Willem II - Zwolle
14:30 G.A. Eagles - Breda
14:30 Baroka - Maritzburg Utd
14:30 Richards Bay - Tshakhuma
14:30 Royal Eagles - Ajax Cape Town
14:30 Bra - Casale
14:30 Fezzanese - Savona
14:30 Lavagnese - Ligorna
14:30 Seravezza Pozzi - Chieri
14:30 Folgore Caratese - Caravaggio
14:30 Legnano - Pontisola
14:30 Feltre - Chions
14:30 Mestre - Villafranca
14:30 Montebelluna - Caldiero Terme
14:30 Crema - Sammaurese
14:30 Fanfulla - Lentigione
14:30 Fiorenzuola - Ciliverghe Mazzano
14:30 Mantova - Vigor Carpaneto
14:30 Mezzolara - Calvina
14:30 Sasso Marconi - Forli
14:30 SCD Progresso - Breno
14:30 Cannara - Follonica Gavorrano
14:30 Monterosi FC - Flaminia
14:30 Scandicci - San Donato
14:30 Trestina - Foligno
14:30 Agnonese - Calcio Chieti
14:30 Avezzano - S. N. Notaresco
14:30 Aprilia - Trastevere Calcio
14:30 Budoni - Nuova Florida
14:30 Ostia Mare - Torres
14:30 Tor Sapienza - Portici 1906
14:30 Francavilla - Altamura
14:30 Gladiator - Gelbison Cilento
14:30 Nocerina - A.C.D. Nardo
14:30 Castrovillari - ACR Messina
14:30 Licata - US Palmese
14:30 Marsala - Savoia
14:30 Roccella - SS Nola 1925
14:30 Troina - AS Acireale
14:30 Eskisehirspor - Adanaspor AS
14:30 Gokulam - Churchill Brothers
14:30 Castellanzese - Scanzorosciate
14:30 Tritium - Pro Sesto
14:30 Este - Legnago Salus
14:30 Tamai - Adriese
14:30 Ponsacco - Grosseto
14:30 Montegiorgio - Giulianova
14:30 Recanatese - Cattolica
14:30 Vastese - Campobasso
14:30 Zapresic - Gorica
15:00 AEL Limassol - Apollon
15:00 Lyon - Toulouse
15:00 Parma - Udinese
15:00 Sampdoria - Sassuolo
15:00 Verona - Lecce
15:00 Crotone - Spezia
15:00 La Louviere - Vise
15:00 Apollon - Achnas
15:00 Bonner - Dusseldorf II
15:00 Alessandria - Olbia
15:00 Arezzo - Pergolettese
15:00 Pro Vercelli - Monza
15:00 ArzignanoChiampo - Sambenedettese
15:00 Fermana - Piacenza
15:00 Triestina - Cesena
15:00 Vis Pesaro - Ravenna
15:00 Monopoli - Ternana
15:00 Reggina - Bari
15:00 Virtus Francavilla - Paganese
15:00 Viterbese - Catania
15:00 Latte Dolce - Arzachena
15:00 Vaduz - Wil
15:00 UE Santa Coloma - Penya
15:00 Hoceima - Maghreb Fez
15:00 RAC Casablanca - Chabab Benguerir
15:00 Wydad Fes - Chabab Atlas Khenifra
15:30 Werder Bremen - Hoffenheim
15:30 Hercules - OLS Oulu
15:30 TPV - Tampere Utd
16:00 Arab Contractors - Tanta
16:00 Belenenses - Portimonense
16:00 Famalicao - Santa Clara
16:00 Tondela - Setubal
16:00 Academico Viseu - Penafiel
16:00 Casa Pia - SC Farense
16:00 FC Porto B - Covilha
16:00 Leixoes - Academica
16:00 Oliveirense - Varzim
16:00 Hearts - Rangers
16:00 Getafe - Betis
16:00 Albacete - Dep. La Coruna
16:00 Almeria - Elche
16:00 St. Gallen - Lugano
16:00 Thun - Sion
16:00 Young Boys - Basel
16:00 Ergotelis - Giannina
16:00 St. Gilloise - Lommel SK
16:00 S. Wanderers - U. Catolica
16:00 Omonia - Anorthosis
16:00 Chiasso - Grasshoppers
16:00 Teuta - Bylis
16:00 Hearts of Oak - Asante Kotoko
16:00 Akwa United - Heartland
16:00 Lobi Stars - Nasarawa
16:00 MFM FC - Plateau United
16:00 Rivers United - Wikki Tourist
16:00 1º Dezembro - Louletano
16:00 Amora - Montijo
16:00 Braga B - Vizela
16:00 Coimbroes - Figueirense
16:00 Fabril do Barreiro - Sintra
16:00 Lusitania FC - Felgueiras
16:00 Maritimo B - Guimaraes B
16:00 Olhanense - Aljustrelense
16:00 Oriental - Sintrense
16:00 Pinhalnovense - Armacenenses
16:00 Sacavenense - Alverca
16:00 Sao Martinho - AD Oliveirense
16:00 Trofense - Pedras Rubras
16:00 Maritimo W - Ouriense W
16:00 Bembibre - Cristo Atletico
16:00 Almudevar - Binefar
16:00 Calamocha - Atletico Monzon
16:00 Al-Hidd - Al-Shabbab
16:00 Sunshine Stars - Kano Pillars
16:00 Lokomotiv Moscow - Jeonbuk
16:00 El Ismaily - Al Ittihad
16:15 Panetolikos - Aris
16:15 Cayon - Laredo
16:15 CCD Alberite - Anguiano
16:30 USFA - Rahimo
16:30 Alondras - Barco
16:30 Navalcarnero - Rayo Vallecano B
16:30 Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes
16:30 Llosetense - Santanyi
16:30 Soller - Mallorca B
16:30 Mar Menor - Olimpico de Totana
16:30 Muleno - Lorca Deportiva
16:30 Pulpileno - Minerva
16:30 Diocesano - Azuaga
16:30 Villanueva CF - Robres
16:30 Madridejos - Atl. Ibanes
16:30 Torrijos - Quintanar
16:30 SO Armee - WAC
16:45 PSV - Twente
16:45 Valerenga W - Kolbotn W
17:00 APOEL - Nea Salamis
17:00 Nantes - Bordeaux
17:00 Atl. Madrid B - Langreo
17:00 Ferrol - Coruxo FC
17:00 Ath Bilbao B - Leonesa
17:00 Guijuelo - R. Sociedad B
17:00 Izarra - Barakaldo
17:00 R. Union - Salamanca
17:00 Marbella - UCAM Murcia
17:00 Murcia - Cordoba
17:00 Konyaspor - Galatasaray
17:00 Nea Salamis - Paralimni
17:00 Adana Demirspor - Boluspor
17:00 SC Praiense - Oliveira Hospital
17:00 CD Choco - Rapido de Bouzas
17:00 Paiosaco - Estradense
17:00 Union Club Ceares - Lealtad
17:00 Terrassa - CE Europa
17:00 Vilassar de Mar - Sant Andreu
17:00 Olimpic Xativa - Recambios Colon
17:00 Becerril - Real Avila
17:00 Real Burgos CF - Zamora
17:00 Arroyo - Moralo
17:00 Villanovense - Extremadura UD B
17:00 Guadalajara - Albacete B
17:00 Pyramids - Enugu Rangers
17:30 Sanluqueno - Don Benito
17:30 Yeclano - Algeciras
17:30 Como - Renate
17:30 Giana Erminio - Gozzano
17:30 Fano - Gubbio
17:30 Rimini - L.R. Vicenza
17:30 Virtus Verona - FeralpiSalo
17:30 Avellino - Picerno
17:30 Potenza - Bisceglie
17:30 Rieti - Casertana
17:30 Medine - JAHE
17:30 Casa - Generation F.
17:30 Douanes - Diambars
17:30 Mbour - Mbour Petite Cote
17:30 Caudal Deportivo - Real Aviles
17:30 Sodupe - Balmaseda
17:30 CD Torreperogil - Antequera
17:30 Los Barrios - Ceuta
17:30 Puente Genil - Sevilla FC C
17:30 USFAS Bamako - Onze Createurs
18:00 Kortrijk - Club Brugge KV
18:00 Bayer Leverkusen - Dusseldorf
18:00 Netanya - Hapoel Hadera
18:00 AS Roma - Lazio
18:00 Castellon - La Nucia
18:00 Cornella - Espanyol B
18:00 Recreativo Huelva - Villarrobledo
18:00 MuSa - KTP
18:00 Sanarate - Antigua
18:00 US Goree - Niary Tally
18:00 El Palo - Maracena
18:00 Lebrijana - Arcos CF
18:00 Waterford - Shamrock Rovers
18:15 Alcorcon - Ponferradina
18:15 Rayo Vallecano - Extremadura UD
18:15 Throttur - Fylkir
18:30 AEK Athens FC - Olympiacos Piraeus