Over 3.5 goals

Matches with 4 or more goals

« 25 Jan Sunday 26, January 27 Jan »

00:00 Cruz Azul - Santos Laguna
00:00 Celaya - Atlante
00:00 Juventus Managua - Managua FC
00:00 Tauro - Arabe Unido
00:00 Salgueiro - Central SC
00:00 Picos - Julho Esporte
00:00 Confianca - ABC
00:10 Junior - La Equidad
00:15 Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion
00:30 A. Italiano - Cobresal
00:30 Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
00:30 San Jose - Bolivar
01:00 Alajuelense - Cartagines
01:30 Chalatenango - Alianza FC
01:45 Godoy Cruz - River Plate
02:00 U.A.N.L.- Tigres - Atlas
02:00 Real Espana - Vida
02:00 UPNFM - Olimpia
02:00 Real Madriz - Esteli
02:00 Chiriqui - San Francisco
02:00 Independiente - Alianza
02:15 America De Cali - Petrolera
03:00 Zeledon - Grecia
04:00 Club Leon - Pachuca
04:00 Eastern Suburbs - Hamilton
04:00 Team Wellington - Auckland City
04:05 Guadalajara Chivas - Toluca
09:00 Bidvest Wits U21 - Bloem Celtic U21
09:30 Indian Arrows - Real Kashmir
10:00 Ayeyawady - Zwekapin Utd
10:00 Genoa U19 - Cagliari U19
10:00 Yangon Utd - Yadanarbon
11:00 Mamelodi Sundowns U21 - Kaizer Chiefs U21
11:00 Athletic Bilbao W - Valencia W
11:00 Sevilla FC W - Huelva W
11:00 H.Trabzon - Manisa FK
11:15 Santuxu - Beasain
11:30 Getafe B - Marino de Luanco
11:30 Melilla - Internacional de Madrid
11:30 Granada CF B - CF Talavera
11:30 Denizlispor - Antalyaspor
11:30 Aluminium Arak - Khooshe Talaee
11:30 Esteghlal Khuzestan - Sepidrood Rasht
11:30 Malavan - Fajr Sepasi
11:30 Shahrdari Tabriz - Baderan Tehran
11:30 Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Kerman
11:30 Portugalete - Basconia
11:30 Alcorcon B - Leganes B
11:30 Villaverde San Andres - CD Mostoles
11:30 San Juan Zaragoza - Utebo FC
11:30 Hacettepe - Amedspor
11:30 Samsunspor - Bak Spor
11:30 Sariyer - Tarsus
11:30 Bodrumspor - Etimesgut
11:30 Ergene Velimese - Ankara Demirspor
11:30 Utas Usakspor - Sakaryaspor
11:30 Catalca - Yeni Orduspor
11:30 Darica Genclerbirligi - Malatya
12:00 Atl. Madrid - Leganes
12:00 Ebro - Badalona
12:00 Hercules - Levante B
12:00 Valencia B - Sabadell
12:00 Linense - Merida AD
12:00 Erzurum BB - Balikesirspor
12:00 Hatayspor - Menemen Bld.
12:00 Torino U19 - Napoli U19
12:00 Tusker - Ulinzi Stars
12:00 Covadonga - Llanes
12:00 Horta - Igualada
12:00 Saguntino - Alcoyano
12:00 Villarreal C - Crevillente
12:00 Atletico Pinto - Santa Ana
12:00 Alhaurin - Linares
12:00 Huetor Vega - Loja
12:00 CD Gerena - Ciudad de Lucena
12:00 Poblense - Alcudia
12:00 Cartagena B - UD Los Garres
12:00 Ciudad Real - Socuellamos
12:00 Almeria B - Jaen
12:15 CD Cova da Piedade - Mafra
12:15 Chaves - Nacional
12:15 Plus Ultra - UCAM Murcia B
12:15 Real Murcia B - Lorca FC
12:30 Inter - Cagliari
12:45 Persepolis - Tractor
13:00 Munich 1860 - Braunschweig
13:00 Naft M.I.S - Sanat Naft
13:00 Dinamo Tirana - Egnatia Rrogozhine
13:00 Fasil Ketema - Sidama Bunna
13:00 Ivanka pri Dunaji - Malinovo
13:30 St. Mirren - Aberdeen
13:30 San Fernando - Vera
13:30 Anagennisi Derynia - Othellos Athienou
13:30 Dighenis - Chloraka
14:00 Manchester City - Fulham
14:00 Panionios - Atromitos
14:00 Xanthi FC - OFI Crete
14:00 Celta Vigo - Eibar
14:00 Goztepe - Besiktas
14:00 Apollon Larissa - Dramas
14:00 Ionikos - Kalamata
14:00 Apollon Pontou - Smyrnis
14:00 Lazio U19 - Sassuolo U19
14:00 Flora - Levadia
14:00 Gent W - St. Liege W
14:00 Liverpool W - Blackburn W
14:00 West Ham W - Arsenal W
14:00 Meteora - Digenis Neochori
14:00 Kallithea - Fostiras
14:00 Episkopi - Irodotos
14:00 Giouchtas - Rethymniakos
14:00 Goteborg - Aalborg
14:00 Roa W - Ovrevoll Hosle W
14:00 Lusaka Dynamos - Power Dynamos
14:00 Mufulira - Green Buffaloes FC
14:30 Cercle Brugge KSV - Anderlecht
14:30 Groningen - Ajax
14:30 Willem II - Zwolle
14:30 G.A. Eagles - Breda
14:30 Baroka - Maritzburg Utd
14:30 Jomo Cosmos - JDR Stars
14:30 Richards Bay - Tshakhuma
14:30 Royal Eagles - Ajax Cape Town
14:30 Bra - Casale
14:30 Fezzanese - Savona
14:30 Lavagnese - Ligorna
14:30 Folgore Caratese - Caravaggio
14:30 Feltre - Chions
14:30 Crema - Sammaurese
14:30 Fanfulla - Lentigione
14:30 Fiorenzuola - Ciliverghe Mazzano
14:30 Mantova - Vigor Carpaneto
14:30 Sasso Marconi - Forli
14:30 SCD Progresso - Breno
14:30 Sangiovannese - Grassina
14:30 Scandicci - San Donato
14:30 Trestina - Foligno
14:30 Agnonese - Calcio Chieti
14:30 Avezzano - S. N. Notaresco
14:30 Aprilia - Trastevere Calcio
14:30 Ladispoli - Vis Artena
14:30 Lanusei Calcio - Latina
14:30 Ostia Mare - Torres
14:30 Tor Sapienza - Portici 1906
14:30 Francavilla - Altamura
14:30 Gravina - Foggia
14:30 Nocerina - A.C.D. Nardo
14:30 Castrovillari - ACR Messina
14:30 Marina di Ragusa - Palermo
14:30 San Tommaso - Calcio Giugliano
14:30 Troina - AS Acireale
14:30 Eskisehirspor - Adanaspor AS
14:30 Gokulam - Churchill Brothers
14:30 Virtus Bergamo - Sondrio
14:30 Tamai - Adriese
14:30 Recanatese - Cattolica
14:30 Vastese - Campobasso
14:30 Zapresic - Gorica
15:00 AEL Limassol - Apollon
15:00 Lyon - Toulouse
15:00 Parma - Udinese
15:00 Sampdoria - Sassuolo
15:00 Crotone - Spezia
15:00 La Louviere - Vise
15:00 Apollon - Achnas
15:00 Bonner - Dusseldorf II
15:00 Alessandria - Olbia
15:00 Triestina - Cesena
15:00 Reggina - Bari
15:00 Virtus Francavilla - Paganese
15:00 Verbania - Fossano
15:00 Latte Dolce - Arzachena
15:00 Vaduz - Wil
15:00 UE Santa Coloma - Penya
15:00 Hoceima - Maghreb Fez
15:00 Wydad Fes - Chabab Atlas Khenifra
15:30 Werder Bremen - Hoffenheim
15:30 Hercules - OLS Oulu
15:30 TPV - Tampere Utd
16:00 Arab Contractors - Tanta
16:00 Belenenses - Portimonense
16:00 Famalicao - Santa Clara
16:00 Tondela - Setubal
16:00 Academico Viseu - Penafiel
16:00 Casa Pia - SC Farense
16:00 FC Porto B - Covilha
16:00 Leixoes - Academica
16:00 Hearts - Rangers
16:00 Getafe - Betis
16:00 Almeria - Elche
16:00 St. Gallen - Lugano
16:00 Thun - Sion
16:00 Young Boys - Basel
16:00 Ergotelis - Giannina
16:00 St. Gilloise - Lommel SK
16:00 S. Wanderers - U. Catolica
16:00 Omonia - Anorthosis
16:00 Chiasso - Grasshoppers
16:00 Teuta - Bylis
16:00 Akwa United - Heartland
16:00 Rivers United - Wikki Tourist
16:00 Braga B - Vizela
16:00 Coimbroes - Figueirense
16:00 Maria de Fonte - Chaves B
16:00 Maritimo B - Guimaraes B
16:00 Olhanense - Aljustrelense
16:00 Pinhalnovense - Armacenenses
16:00 Sao Martinho - AD Oliveirense
16:00 SC Mirandela - Berco
16:00 Trofense - Pedras Rubras
16:00 Valadares Gaia - Gondomar
16:00 Maritimo W - Ouriense W
16:00 Bembibre - Cristo Atletico
16:00 Almudevar - Binefar
16:00 Calamocha - Atletico Monzon
16:00 Al-Hidd - Al-Shabbab
16:00 Aston Villa W - Brighton W
16:00 Sunshine Stars - Kano Pillars
16:00 El Ismaily - Al Ittihad
16:15 Panetolikos - Aris
16:15 Cayon - Laredo
16:15 Deportiva Minera - Cartagena FC
16:15 CCD Alberite - Anguiano
16:30 Llosetense - Santanyi
16:30 Soller - Mallorca B
16:30 Mar Menor - Olimpico de Totana
16:30 Muleno - Lorca Deportiva
16:30 Pulpileno - Minerva
16:30 Diocesano - Azuaga
16:30 Torrijos - Quintanar
16:30 CD Tacon W - EDF Logrono W
16:30 SO Armee - WAC
16:45 PSV - Twente
16:45 Valerenga W - Kolbotn W
17:00 APOEL - Nea Salamis
17:00 Nantes - Bordeaux
17:00 Ferrol - Coruxo FC
17:00 Ath Bilbao B - Leonesa
17:00 Guijuelo - R. Sociedad B
17:00 Izarra - Barakaldo
17:00 Orihuela - Villarreal B
17:00 Marbella - UCAM Murcia
17:00 Murcia - Cordoba
17:00 Konyaspor - Galatasaray
17:00 Nea Salamis - Paralimni
17:00 Lyon W - Reims W
17:00 Adana Demirspor - Boluspor
17:00 SC Praiense - Oliveira Hospital
17:00 Terrassa - CE Europa
17:00 Vilassar de Mar - Sant Andreu
17:00 Olimpic Xativa - Recambios Colon
17:00 Becerril - Real Avila
17:00 Arroyo - Moralo
17:00 Villanovense - Extremadura UD B
17:00 Guadalajara - Albacete B
17:00 Pyramids - Enugu Rangers
17:30 Sanluqueno - Don Benito
17:30 Yeclano - Algeciras
17:30 Como - Renate
17:30 Fano - Gubbio
17:30 Avellino - Picerno
17:30 Potenza - Bisceglie
17:30 Rieti - Casertana
17:30 Casa - Generation F.
17:30 Douanes - Diambars
17:30 Mbour - Mbour Petite Cote
17:30 Caudal Deportivo - Real Aviles
17:30 CD Torreperogil - Antequera
17:30 Puente Genil - Sevilla FC C
17:30 USFAS Bamako - Onze Createurs
18:00 Kortrijk - Club Brugge KV
18:00 Bayer Leverkusen - Dusseldorf
18:00 Netanya - Hapoel Hadera
18:00 AS Roma - Lazio
18:00 Cornella - Espanyol B
18:00 MuSa - KTP
18:00 Sanarate - Antigua
18:00 US Goree - Niary Tally
18:00 El Palo - Maracena
18:00 Lebrijana - Arcos CF
18:00 Ibiza Islas Pitiusas - Portmany
18:00 Waterford - Shamrock Rovers
18:15 Throttur - Fylkir
18:30 AEK Athens FC - Olympiacos Piraeus
18:30 Ferreira - Benfica
18:30 Real Sociedad - Mallorca
18:30 Sevilla FC B - Cartagena
19:00 U.N.A.M.- Pumas - Monterrey
19:00 Kukesi - Partizani
19:00 Dom Bosco - Sinop
19:00 Puebla W - U.A.N.L.- Tigres W
19:00 FUS Rabat - Difaa El Jadidi
19:15 Beitar Jerusalem - Nes Tziona
19:30 Boca Junior - Itabaiana
19:30 Ipora - Goias
20:00 Antwerp - Waregem
20:00 Palmeiras - Sao Paulo
20:00 El Masry - Nouadhibou
20:00 Iztapa - Malacateco
20:00 Al Ahly - Etoile Sahel
20:00 Real Potosi - Blooming
20:00 CRB - Murici
20:00 Bahia - Vitoria da Conquista
20:00 Fluminense de Feira - Vitoria
20:00 Jacuipense - Bahia De Feira
20:00 Rio Branco ES - Itapemirim
20:00 Bangu - Fluminense
20:00 Gremio Juventus - Criciuma
20:00 Brasil de Pelotas - Gremio
20:00 Anapolina - Crac Go
20:00 Goianesia - Anapolis
20:00 Atletico-MG - Tupynambas
20:00 Operario - Rio Branco PR
20:00 Botafogo SP - Ponte Preta
20:00 Petrolina - Nautico
20:30 Girona - R. Oviedo
20:30 Aparecidense - Gremio Anapolis
20:45 Napoli - Juventus
21:00 Lille - Paris SG
21:00 Ascoli - Frosinone
21:00 Aves - Boavista
21:00 Valladolid - Real Madrid
21:00 Portmore - Vere United
21:00 UWI - Molynes
21:00 Midland - Leandro N. Alem
21:00 SER Caxias - EC Sao Jose
21:00 River-PI - Piaui
21:05 Fenix - Almirante Brown
21:15 Patriotas - Cucuta
21:30 Guastatoya - Coban Imperial
21:35 Defensa y Justicia - Talleres Cordoba
22:00 Huachipato - U. De Chile
22:00 Real de Minas - CD Honduras
22:00 Limon - Guadalupe
22:00 Municipal Limeno - Aguila
22:00 Cuautla - Calor De San Pedro
22:00 Sol de America - Sp. Luqueno
22:00 Parana - Coritiba
22:15 FAS - 11 Deportivo
22:15 Oriente Petrolero - Nacional Potosi
22:15 Wilstermann - Guabira
23:00 Mirassol - Corinthians
23:00 Platense - Real Sociedad
23:00 Herediano - Saprissa