Over 9.5 corners

over 9.5 corners

« 25 Jan Sunday 26, January 27 Jan »

00:00 CDSyC Cruz Azul - Santos Laguna
00:00 Celaya FC - CF Atlante
00:00 Parham FC - All Saints Utd FC
00:00 Sporting Canamy - CD Cruz Azul Hidalgo
00:00 Confianca SE - ABC RN
00:00 Tombense - Cruzeiro (MG)
00:00 Caldense MG - Uberlandia MG
00:00 Atletico Mineiro - Tupynambas
00:10 Atletico Junior Barranquilla - La Equidad
00:30 Audax Italiano - Cobresal
01:00 Walter Ferretti - Jalapa
01:45 Godoy Cruz Antonio Tomba - River Plate
02:00 Real Madriz FC - Real Esteli
02:00 Cafetaleros de Tapachula - Mineros de Zacatecas
02:00 Tigres UANL - Atlas
02:00 Lobos UPNFM - CD Olimpia
02:00 Real Espana - CD Vida
02:00 C.D. Real de Minas - Honduras Progreso
02:15 America de Cali - Alianza Petrolera
03:30 Perth Glory (Youth) - Melbourne Heart (Youth)
04:00 Club Leon - Pachuca
04:00 Xelaju MC - Deportivo Mixco
04:00 CSyD Dorados de Sinaloa - Correcaminos UAT
04:05 Chivas Guadalajara - Toluca
09:00 FC Talanta - Bidco United
09:00 Golden Arrows Reserves - Stellenbosch FC Reserves
10:00 Xanthi U19 - OFI Crete U19
10:00 YANGON UNITED - Yadanabon FC
10:00 Laconi Lian - Ispe FC
10:20 Tabasalu Charma - Keila JK
10:30 Ayeyawady united - Zwekapin United
11:00 AEL Larisa U19 - Panathinaikos U19
11:00 Administration Police FC - Wu Shuru
11:00 Diyarbakirspor - Halide Edip Adivarspor
11:00 Mamelodi Sundowns Reserves - Kaizer Chiefs Reserves
11:30 Kheybar Khorramabad - Persepolis Ganaveh
11:30 Flat Earth FC - CF Pozuelo Alarcon
11:30 Parla Escuela - RCD Carabanchel
11:30 Portugalete - CD Basconia
11:30 San Juan de Mozarrifar - Utebo FC
11:30 Anadolu Selcukluspor - Pendikspor
11:30 Usakspor - Sakaryaspor
11:30 UD Melilla - CF Internacional De Madrid
11:30 Getafe B - Marino luanco
11:30 Granada CF B - CF Talavera de la Reina
11:30 Hacettepe SK - Amedspor
11:30 Malavan - Fajr Sepasi
11:30 Osmaniyespor - Nevsehirspor Genclik
11:30 Zonguldak - Kirklarelispor
11:30 Shahrdari Tabriz - Baderan Tehran FC
11:30 Khouneh Be Khouneh - Navad Urmia
11:30 Persepolis Pakdasht - Mes krman
11:30 Qashqai Shiraz - Oxin Alborz
11:45 University College Cork - Midleton FC
12:00 Racing B - Solares
12:00 Vihiga United - Nairobi Star City
12:00 Sevilla U19 - Cadiz U19
12:00 CD Varea - Comillas
12:00 CF Trujillo - Cacereno
12:00 FC Cartagena B - UD Los Garres
12:00 CD San Roque de Lepe - Conil CF
12:00 Cerdanyola del Valles - CE Manresa
12:00 CD Huetor Vega - Loja CD
12:00 UD Paterna - UD Alzira
12:00 UE Castelldefels - Pobla De Mafumet CF
12:00 Tusker - Ulinzi Stars Nakuru
12:00 Pacos Ferreira U17 - GD Braganca U17
12:00 SD Amorebieta - CD Tudelano
12:00 Anadia U17 - Academico Viseu U17
12:00 Benfica Sad U17 - GD Estoril-Praia U17
12:00 Sp Espinho U17 - Feirense U17
12:00 Marialvas U17 - Regua U17
12:00 Uniao Almeirim U17 - CA Fundao U17
12:00 Peniche U17 - Electrico FC U17
12:00 Sport Clube Caldas U17 - Sacavenense U17
12:00 Sintrense U17 - Sporting Lisbon Sad U17
12:00 Cova da Pied U17 - Praia Milfontes(U17)
12:00 Louletano U17 - Casa Pia AC U17
12:00 Estrela FC U17 - oeiras U17
12:00 Valencia CF Mestalla - Sabadell
12:00 Sevilla Atletico - FC Cartagena
12:00 FC Famalicao U17 - Merelinense U17
12:00 Uniao Nogueirenes U17 - Palmeiras FC(U17)
12:00 Tondela U17 - Boavista U17
12:00 Belenenses U17 - Vitoria FC Setubal U17
12:00 Fatima U17 - Academica Coimbra U17
12:00 Padroense U17 - Rio Ave U17
12:00 Chaves U17 - Spg C Braga U17
12:00 Moreirense U17 - Limianos U17
12:00 Loures U17 - Uniao Leiria U17
12:00 Erzurum BB - Balikesirspor
12:00 Villarrubia CF - C.D. San Fernando Isleno
12:00 Lleida - UE Olot
12:00 Arenas Club de Getxo - Osasuna B
12:00 Celta vigo b - Las Rozas
12:00 Vitoria SC Guimaraes U17 - Porto Sad U17
12:00 UD Ibiza - UD San Sebastian Reyes
12:00 Real Oviedo B - Las Palmas Atletico
12:00 Real Madrid Castilla - SCR Pena Deportiva
12:00 Baleares - CF Rayo Majadahonda
12:00 Malaga - Mirandes
12:00 Atletico Madrid - Leganes
12:00 Burgos CF - Haro Deportivo
12:00 Salamanca - Alaves B
12:00 UE Llagostera - AE Prat
12:00 Seia FCU17 - Lusitania Lourosa U17
12:00 Hercules - UD Levante B
12:00 Barcelona B - SD Ejea
12:00 Leioa - Real Valladol B
12:15 UE Sants - CP San Cristobal
12:15 Cova Piedade - CD Mafra
12:15 GD Chaves - Nacional da Madeira
12:15 Vitesse Arnhem - Emmen
12:30 Inter Milan - Cagliari
13:00 Fortune Sacco - Kenya Police FC
13:00 Nairobi Stima - APS Bomet
13:00 TSV 1860 Munchen - Eintracht Braunschweig
13:00 Saint George - Bahir Dar Kenema FC
13:00 Welwalo Adigrat - Ethiopia Bunna
13:00 Etoile de LEst - Vision JN FC
13:00 KCB - Weston Shitima
13:30 Saint Mirren - Aberdeen
13:30 UD San Fernando - CD Vera
14:00 Goztepe - Besiktas JK
14:00 Celta Vigo - Eibar
14:00 Panionios - PAE Atromitos
14:00 SKODA Xanthi - OFI Crete
14:00 Manchester City - Fulham
14:00 Uerdingen KFC 05 - Bayern Munchen (Youth)
14:00 Berliner AK 07 - FC Blaus Weiss 90 Berlin
14:00 Giorgos Karaiskakis - Panahaiki-2005
14:00 Esae FC - Renaissance Sportive de Berkane
14:00 Zanaco - Daring Club Motema Pembe
14:00 Apollon Kalamarias - Apollon Smirnis
14:00 Liverpool (w) - Blackburn Rovers (w)
14:00 Trikala - AO Triglia
14:00 West Ham United (w) - Arsenal (w)
14:00 Manchester United Women - Manchester City (w)
14:00 Sile Yildizspor - Tire 1922 Spor
14:00 Veria FC - AO Kavala
14:00 Niki Volou - Lalysos
14:00 Ionikos - Kalamata AO
14:00 Egaleo Athens - Aspropyrgos Enosis
14:00 Diagoras - Ierapetra
14:00 Thesprotos - Olympiakos Volou
14:00 Apollon Larissas - Doxa Dramas
14:00 FC Flora Tallinn - Levadia Tallinn
14:00 Wing Larsburg - Sultanbeyli
14:00 Manisaspor - Serik Belediyespor
14:00 1877 Alemdagspor - Tepecik Bld
14:30 Nice U19 - Cannes AS U19
14:30 Angers SCO U19 - Bordeaux U19
14:30 Niort U19 - Laval U19
14:30 Nantes U19 - Rennes U19
14:30 Saint Etienne U19 - Toulouse U19
14:30 AuxerreU19 - StrasbourgU19
14:30 Quevilly US U19 - Orleans US 45 U19
14:30 US Boulogne U19 - Caen U19
14:30 Valenciennes US U19 - Amiens U19
14:30 Monaco U19 - Ajaccio U19
14:30 Cercle Brugge - Anderlecht
14:30 Groningen - AFC Ajax
14:30 Go Ahead Eagles - NAC Breda
14:30 Baroka FC - Maritzburg United
14:30 Eskisehirspor - Adanaspor
14:30 Willem II - PEC Zwolle
14:30 Dijon U19 - Troyes U19
15:00 Parma - Udinese
15:00 Lyon - Toulouse
15:00 Burnley (w) - Hull City (W)
15:00 Crotone - Spezia
15:00 Sampdoria - Sassuolo
15:00 LaLouviere - URS Lixhe-Lanaye
15:00 Verona - Lecce
15:00 Arsenal Tula - Mladost Lucani
15:00 Cape Town City - Black Leopards
15:00 Alessandria - Olbia
15:00 Novara - Pontedera
15:00 Viterbese - Catania
15:00 Orlando Pirates - AmaZulu
15:00 Bayrampasa - Muglaspor
15:00 Francavilla - Paganese
15:00 Yeni Altindag BS - Batman Petrolspor
15:00 Pro Vercelli - Monza
15:00 Vis Pesaro - Ravenna
15:30 Rende - Vibonese
15:30 Carpi - Padova
15:30 Pistoiese - Carrarese
15:30 Werder Bremen - TSG Hoffenheim
15:50 Tallinna FC Levadia B - Elva
15:55 Al Fahaheel SC - Burgan SC
15:55 Al-Salibikhaet - Al Gela
16:00 Ergotelis - Pas Giannina
16:00 Niger U17 (w) - Liberia U17 (w)
16:00 Pumas U20 - Monterrey U20
16:00 Viseu - Penafiel
16:00 Teuta Durres - KS Bylis
16:00 Sancaktepe Belediye Spor - Inegolspor
16:00 Santiago Wanderers - Univ Catolica
16:00 Al-Hadd - Al-Shabbab
16:00 Real Sport Clube U17 - Portimonense U17
16:00 Enyimba - Enugu Rangers International
16:00 Akwa United - Heartland FC
16:00 Rivers United - Wikki Tourist
16:00 KF Tirana - Luftetari
16:00 Getafe - Real Betis
16:00 Almeria - Elche
16:00 Albacete - Deportivo La Coruna
16:00 Heart of Midlothian - Glasgow Rangers
16:00 CD Tondela - Vitoria Setubal
16:00 FC Famalicao - Santa Clara
16:00 Young Boys - Basel
16:00 Belenenses - Portimonense
16:00 Thun - FC Sion
16:00 St. Gallen - Lugano
16:00 Leixoes - Academica Coimbra
16:00 Porto B - SC Covilha
16:15 CD Cayon - SD Laredo
16:15 Valletta FC - Sirens
16:15 Panaitolikos Agrinio - Aris Thessaloniki
16:30 Villanueva - CD Robres
16:30 Tuoer De Cilliers - UD Santa Marta
16:30 CD Artistico Navalcarnero - Rayo Vallecano B
16:30 Muleno CF - Lorca Deportiva FC
16:30 CD Torrijos - Quintanar Del Rey
16:30 Llosetense - Santanyi
16:30 At. Pulpileno - SFC Minerva
16:30 CF Soller - Mallorca B
16:45 PSV Eindhoven - FC Twente Enschede
16:59 UD Marbella - UCAM Murcia
16:59 Orihuela CF - Villarreal B
16:59 Horoya AC - Bidvest Wits
16:59 Badajoz - Cadiz B
16:59 Enyimba - Hassania Agadir
16:59 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B - Monaco B
16:59 Martigues - Frejus St-Raphael
16:59 Konyaspor - Galatasaray
16:59 Trelissac - Colomiers
16:59 CD Izarra - Barakaldo CF
16:59 Real Murcia - Cordoba
16:59 Blois - Saint-Etienne B
16:59 Les Herbiers - St Pryve St Hilaire
16:59 Sete FC - Romorantin
16:59 Adana Demirspor - Boluspor
16:59 CD Guijuelo - Real Sociedad B
16:59 CD Olimpic Xativa - Recambios Colon CD
16:59 Hercules II - Jove Espanol
16:59 Atletico de Madrid B - Union Langreo
16:59 Nantes - Bordeaux
16:59 UE Vilassar de Mar - Sant Andreu
16:59 Terrassa - CE Europa
16:59 Pyramids FC - Enugu Rangers International
16:59 Ismaily - Al-Ittihad Alexandria
17:30 Casamance - Generation Foot
17:30 Alma Juventus Fano - Gubbio
17:30 US Pianese - Albinoleffe
17:30 Pro Patria - JuventusU23
17:30 Mbour - Toure Kunda Footpro
17:30 Caudal - Real Aviles
17:30 Suodu Pei - SD Balmaseda FC
17:30 Puente Genil - Sevilla C
17:30 Rimini - Vicenza
17:30 USD Virtus Verona - Feralpisalo
17:30 Avellino - AZ Picerno ASD
17:30 Rieti - US Casertana 1908
17:30 Potenza - Bisceglie 1913
17:30 ASD Sicula Leonzio - Catanzaro
17:30 Atletico Sanluqueno - Don Benito
17:40 Kohtla-Jarve JK Jarve - Flora Tallinn II
18:00 Recreativo Huelva - CP Villarrobledo
18:00 Vllaznia Shkoder - KF Laci
18:00 CSD Municipal - C.S.D. Comunicaciones
18:00 Skenderbeu Korca - Flamurtari
18:00 Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf
18:00 AS Roma - Lazio
18:00 UE Cornella - RCD Espanyol B
18:00 Kortrijk - Club Brugge
18:00 MuSa - KTP Kotka
18:00 US Goree - NGB ASC Niarry Tally
18:15 Throttur Reykjavik - Fylkir
18:15 East Riffa - Al-Riffa
18:15 Oliveirense - Varzim
18:15 AD Alcorcon - Ponferradina
18:15 Rayo Vallecano - Extremadura
18:30 AEK Athens - Olympiakos Piraeus
18:30 Pacos de Ferreira - Benfica
19:00 Pumas U.N.A.M. - Monterrey
19:00 Akhisar Bld.Geng - Bursaspor
19:00 KS Perparimi Kukesi - Partizani Tirana
19:00 Deportivo Sanarate - Antigua GFC
19:00 Osmanlispor FC - Keciorengucu
19:00 Giresunspor - Umraniyespor
19:00 Altay Spor Kulubu - Istanbulspor
20:00 Bangu - Fluminense RJ
20:00 Portuguesa RJ - Resende-RJ
20:00 Keflavik (w) - Breidablik (w)
20:00 Dom Bosco MT - Sinop FC
20:00 Petrolina PE - Nautico Capibaribe
20:00 Palmeiras - Sao Paulo
20:00 Atletico Paranaense - Londrina PR
20:00 Royal Antwerp - Zulte-Waregem
20:00 Botafogo SP - Ponte Preta
20:00 Santa Lucia FC - Siquinala FC
20:00 Djoliba - Al-Nasr Benghazi
20:00 EL Ahly - ES du Sahel
20:00 EL Masry - F.C. Nouadhibou
20:30 Girona - Real Oviedo
20:45 Napoli - Juventus
20:45 Rio Ave U23 - Vitoria Guimaraes U23
21:00 Oriente Petrolero - Nacional Potosi
21:00 Real Potosi - Blooming
21:00 Caxias RS - Sao Jose PoA RS
21:00 River PI - Piaui(PI)
21:00 San Jose - Bolivar
21:00 Always Ready - Aurora
21:00 Atletico Palmaflor Vinto - Royal Pari FC
21:00 Santa Tecla - A.D. Isidro Metapan
21:00 Municipal Limeno - Aguila
21:00 Independiente San Vicente - CD El Vencedor
21:00 CD Sonsonate - Jocoro FC
21:00 Alajuelense - Cartagines Deportiva SA
21:00 Aves - Boavista FC
21:00 Lille - Paris Saint Germain (PSG)
21:00 Real Valladolid - Real Madrid
21:00 CD FAS - Once Municipal
21:00 Limon FC - Guadalupe FC
21:00 Herediano - Deportivo Saprissa
21:00 Santos De Guapiles - Universidad de Costa Rica
21:00 CD Puerto de Iztapa - Malacateco
21:00 Perez Zeledon - AD Grecia
21:00 CD Chalatenango - Alianza San Salvador
21:15 Patriotas FC - Cucuta
21:30 Portmore United - Vere United
21:30 UWI - Molynes United
21:35 Banfield - Patronato Parana
21:35 Defensa Y Justicia - Talleres Cordoba
22:00 Parana PR - Coritiba PR
22:00 Huachipato - Universidad de Chile
22:30 Guastatoya - Coban Imperial
23:00 Santo Andre - Ferroviaria SP
23:00 Internacional RS - EC Pelotas(RS)
23:00 Cavalier FC - Harbour View FC
23:40 Racing Club - Atletico Tucuman

BET BUILDER

BEST BETTING SITES

January 2020

2021222324252627282930311234567891011121314151617181920212223