1st Half Under 1.5 Goals

At most 1 goal in the first half

« 24 May Wednesday 25, May 26 May »

00:15 Velez Sarsfield - Estudiantes L.P.
00:15 Union La Calera - U. Catolica
00:30 San Lorenzo - Independiente FBC
01:30 Tormenta II - Asheville City
01:30 West Chester Utd - RC New Jersey
02:30 Ponte Preta - Chapecoense-SC
02:30 Palmeiras - Dep. Tachira
02:30 Defensa y Justicia - Antofagasta
02:30 Ind. Medellin - Guairena FC
02:30 Internacional - Nueve de Octubre
03:00 New Mexico - Phoenix Rising
04:00 Pacific FC - York Utd
11:30 Gainare Tottori - Ehime
11:30 SKA Khabarovsk - Khimki
12:00 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
12:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:00 Kashima Antlers - Sagan Tosu
12:00 Shimizu S-Pulse - FC Tokyo
12:00 Kusatsu - Kumamoto
12:00 Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi
12:00 Omiya Ardija - Ryukyu
12:00 Tochigi - Machida
12:00 Verdy - Kanazawa
12:00 V-Varen Nagasaki - Chiba
12:00 Bucheon FC 1995 - Gwangju FC
12:00 Gyeongnam - Ulsan Hyundai
12:00 Pohang - Seongnam
12:00 Suwon Bluewings - Gangwon
12:30 Kofu - Tokushima
12:30 Seoul - Jeju Utd
14:30 Muravera - Aprilia
15:00 Catanzaro - Padova
15:00 Zvezda Perm - Zenit-Izhevsk
15:00 Polisi Tanzania - Mtibwa Sugar
16:00 Lentigione - Correggese
16:00 Arzachena - Latte Dolce
16:00 Carbonia - Gladiator
16:00 Nuova Florida - Afragolese
16:00 Bitonto - Citta di Fasano
16:15 Al Dhafra - Al Urooba
16:30 Orenburg - Ufa
16:30 Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus
17:00 Sigma Olomouc B - Rosice
17:00 Tunari - Afumati
17:00 Belusa - Nitra
17:00 Imel - Sala
17:00 Marcelova - AFC Nove Mesto
17:00 Povazska Bystrica - Myjava
17:00 Velke Ludince - Galanta
17:00 Tlemcen - ES Setif
17:00 Cagliari U19 - Sampdoria U19
17:30 Erzurum BB - Istanbulspor AS
17:30 FK Frydek-Mistek - Znojmo
17:30 Otrokovice - Slovacko B
17:30 Uhersky Brod - Ostrava B
17:30 Unicov - Vratimov
17:30 Velke Mezirici - Jihlava B
17:30 Blansko - Vrchovina
17:30 Moravska Slavia - Boskovice
17:45 Suwalki - Motor Lublin
18:00 Aalesund - Jerv
18:00 Bodo/Glimt - Stromsgodset
18:00 Kristiansund - Tromso
18:00 Odd - Sandefjord
18:00 Viking - Ham-Kam
18:00 Omonia - Achnas
18:00 Hlucin - Zlin B
18:00 Tallina Kalev W - Polva Lootos W
18:00 Arna-Bjornar W - Kolbotn W
18:00 Brann W - Roa W
18:00 Lyn W - Avaldsnes W
18:00 Rosenborg W - LSK Kvinner W
18:00 Stabaek W - Valerenga W
18:00 Ravenna - Ath. Carpi
18:00 Pezinok - Bernolakovo
18:30 Narva - Flora
18:30 Lunds - Torns
19:00 Al Wahda - Al Nasr
19:00 Al Wasl - Al Jazira
19:00 Forward - Karlstad
19:00 Hammarby TFF - Haninge
19:00 Motala - Orebro Syr.
19:00 Sylvia - Sandvikens
19:00 Allerheiligen - Vocklamarkt
19:00 Deutschlandsberger - SC Weiz
19:00 Wels - WSC Wels
19:00 Kolding IF - Aarhus Fremad
19:00 KTP - Haka
19:00 Tvaakers - Ljungskile
19:00 Assyriska BK - Onsala
19:00 IFK Hassleholm - Balkan
19:00 Ahlafors IF - Angered
19:15 Lidkopings FK - Grebbestads
19:30 Vanersborgs IF - Trollhattan
19:30 Bergnasets AIK - Skelleftea
19:30 Sandvikens - Skiljebo
19:30 Arameisk-Syrianska - Huddinge
19:30 IFK Eskilstuna - Varmbols
20:00 Lillestrom - Valerenga
20:00 Eyupspor - Bandirmaspor
20:00 Dender - Dessel
20:00 Knokke - RFC Liege
20:00 Osteraker IFK - IFK Stocksund
20:00 Uruguay Montevideo - Central Esp.
20:15 Rampla Juniors - Progreso
21:30 IR Tanger - Berkane
22:00 Chacaritas - Ind. Juniors

BET BUILDER

Advertisement

May 2022

2324252627282930311234567891011121314151617181920212223242526