Over 2.5 Goals

Matches with 3 or more goals

  Wednesday 17, April 18 Apr »

00:30 Belgrano - Racing Club
00:30 Boca Juniors - Godoy Cruz
00:30 Defensa y Justicia - Newells Old Boys
00:30 Lanus - Estudiantes L.P.
00:30 Sampaio Correa - Maranhao
01:00 Detroit - Michigan Stars
01:00 Louisville City - Greenville
01:10 Jaguares de Cordoba - Dep. Cali
01:15 Plaza Amador - Miguelito
01:30 Colombia U20 W - Venezuela U20 W
02:00 Caiquetio - Unistars
02:00 Guayaquil City - Manta
02:30 Bahia - Fluminense
03:20 Once Caldas - Santa Fe
03:30 Deportivo Universitario - San Francisco
04:00 Saprissa - Liberia
10:00 Borneo - Madura United
11:00 Slavia Prague U19 - Sparta Prague U19
11:00 Rukh Lviv 2 - Chaika
11:30 Kudrivka - UCSA
12:00 Ceske Budejovice U19 - Dukla Prague U19
12:00 Giravanz Kitakyushu - Machida
12:00 Kagoshima Utd - Verdy
12:00 Omiya Ardija - Nagoya Grampus
12:00 V-Varen Nagasaki - Iwata
12:00 Yamaga - Avispa Fukuoka
12:00 Warta P. U19 - Gornik Zabrze U19
12:00 Famalicao W - Racing Power W
12:00 Daegu - Cheongju
12:00 Gimcheon Sangmu - Busan
12:00 Gimpo FC - Anyang
12:00 Gyeongnam - Jeonnam
12:00 Seongnam - Suwon FC
12:30 Gold Coast Utd - Rochedale
12:30 Ansan Greeners - Suwon Bluewings
13:00 Iravan - Shamakhi
13:00 Geita Gold - Tanzania Prisons
13:30 MOIK Baku - Mingachevir
14:00 Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors
14:00 Persija Jakarta - Persis Solo
14:00 RANS Nusantara - Barito Putera
14:00 Gloria 2018 Bistrita W - Farul Constanta W
14:00 Ol. Cluj W - Politehnica Timisoara W
14:30 Minaj - Dyn. Kyiv
15:00 Ararat Yerevan - Pyunik Yerevan
15:00 Makedonija GP - Voska Sport
15:00 Tikves - Shkupi
15:00 Forest Rangers - Prison Leopards
15:00 Nkana - Konkola
15:00 Zanaco - Green Buffaloes
15:30 BDF XI - Jwaneng Galaxy
15:30 Telecom Egypt - Asyut Petroleum
16:00 El Gouna - Smouha
16:00 Haladas W - Szent Mihaly W
16:00 Csikszereda M. Ciuc W - Banat W
16:00 Orenburg - Dynamo Moscow
16:00 Ural - FK Rostov
16:00 Bani Yas - Al Sharjah
16:30 Prostejov - Vyskov
16:30 Auda - BFC Daugavpils
17:00 Ararat-Armenia - Urartu
17:00 Isloch - Zhodino
17:00 D. Zagreb - Varazdin
17:00 FK Kozlovice - Strani
17:00 Chrudim - Varnsdorf
17:00 Dukla Prague - Opava
17:00 Sigma Olomouc B - Kromeriz
17:00 Sparta Prague B - Pribram
17:00 Taborsko - Zizkov
17:00 Lipetsk - Krasnodar 2
17:00 Oleksandriya - Obolon
17:15 Namungo - Coastal Union
17:30 Muaither SC - Al-Duhail
17:30 Umm-Salal - Al Arabi
17:30 Dynamic Togolais - Gbohloe-Su
17:30 OTR - Gbikinti Bassar
17:45 Al-Qaisumah - Al-Faisaly
18:00 Zrinjski - Sloga Doboj
18:00 CSKA Sofia - Botev Plovdiv
18:00 Sonabel Ouagadougou - USFA
18:00 Omonia - Aris
18:00 Brno - Jihlava
18:00 Vlasim - Lisen
18:00 Flora - Paide
18:00 Tallina Kalev W - Tabasalu W
18:00 Hercules - OLS Oulu
18:00 Buducnost - Rudar
18:00 Decic - Jezero
18:00 Brann - HamKam
18:00 Molde - Odd
18:00 Podbrezova - Trnava
18:05 Al Najma - Al Orubah
18:15 Hildesheim - Egestorf-Langreder
18:15 Stade Malien - Binga
18:30 Greater Tomorrow - Bombada
18:30 Eckernforder SV - Neumunster
18:30 Eichede - Dornbreite Lubeck
18:30 RFS - Metta/LU
18:30 Zenit - Spartak Moscow
18:30 O. Ljubljana - Maribor
18:30 Al Nasr - Shabab Al-Ahli Dubai
19:00 Din. Minsk - Neman
19:00 Apollon - Paphos
19:00 Enppi - El Daklyeh
19:00 National Bank Egypt - El Gaish
19:00 Hohenwestedt - Todesfelde
19:00 Steinbach Haiger - Hoffenheim II
19:00 Estoril U23 - Sporting CP U23
19:00 Oriental - Albion
19:15 Eimsbutteler - Kilia Kiel
19:30 Villingen - Grossaspach
19:30 Weidenhausen - RW Walldorf
19:30 Kleve - Sonsbeck
19:30 BSV Rehden - Heeslinger
19:30 Douane - Nouadhibou
19:30 Excelsior W - Sittard W
19:30 Al Ahli Doha - Al-Sadd
19:30 Qatar SC - Al Rayyan
19:30 Supersport Utd - Polokwane
19:30 Bavois - Luzern II
19:30 Cham - Breitenrain
19:30 Azam - Mashujaa
19:30 Pontardawe - Cambrian & Clydach
19:45 Delemont - Biel
20:00 Banfield 2 - Velez Sarsfield 2
20:00 Huracan 2 - Godoy Cruz 2
20:00 Thes Sport - Gent B
20:00 Bahia U20 - Catuense U20
20:00 Athletico-PR U20 - Santos U20
20:00 Fluminense U20 - Goias U20
20:00 RB Bragantino U20 - Ceara U20
20:00 Chelsea W - Aston Villa W
20:00 Lincoln Red Imps - Europa FC
20:00 Bulle - Zurich II
20:00 Etoile-Carouge - Basel II
20:15 Flamengo RJ U20 - Palmeiras U20
20:30 Claypole - Yupanqui
20:30 CSR Espanol - Argentino de Rosario
20:30 Puerto Nuevo - Club Lujan
20:30 Victoriano A. - Real Pilar
20:30 Montrose W - Aberdeen W
20:30 Servette U21 - Lugano II
20:30 Cwmbran Celtic - Trefelin
20:45 Alken W - Moldavo W
20:45 Gateshead - Aldershot
20:45 Celtic W - Hibernian W
20:45 Hearts W - Rangers W
20:45 Spartans W - Motherwell W
21:00 Universitario de Vinto - Nacional Potosi
21:00 Corinthians U20 - Internacional U20
21:00 Bayern Munich - Arsenal
21:00 Manchester City - Real Madrid
21:00 Forres Mechanics - Wick Academy
21:00 Fraserburgh - Brora Rangers
21:00 Dundee FC - Rangers
21:00 Glasgow City W - Partick Thistle W
21:00 Hamilton W - Dundee Utd W
21:15 FC Porto - Vitoria Guimaraes
21:30 Sao Paulo U20 - Botafogo U20
21:30 Palestino - Huachipato
21:40 Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto
22:00 Chacaritas - Ind. Juniors
23:00 Guanacasteca - San Carlos
23:00 Puntarenas FC - Zeledon
23:00 Marathon - Olimpia
23:00 Alianza - Potros del Este
23:00 Uruguay U20 W - Peru U20 W
23:30 Cumbaya - Libertad

BET BUILDER