Correct score 0:0

-

« 28 Nov Sunday 29, November 30 Nov »

00:00 Delfin - Ind. del Valle
00:00 Santa Tecla - Municipal Limeno
00:00 Central Football W - Capital Football W
00:00 Diriangen - Ferretti
00:30 Wilstermann - Royal Pari
00:30 Alvarado - Guillermo Brown
01:00 Atletico GO - Internacional
01:00 Guarani - Chapecoense-SC
01:00 Juventude - Nautico
01:00 Tauro - Miguelito
01:15 Libertad Asuncion - 12 de Octubre
01:30 Godoy Cruz - Banfield
01:30 Rosario Central - River Plate
01:30 Rampla Juniors - Juventud
02:00 Atl. Nacional - America De Cali
02:00 Club Leon - Puebla
02:00 La Guaira - Estudiantes Merida
04:00 Canterbury - Hamilton
04:06 Club America - Guadalajara Chivas
05:00 Fukushima Utd - Azul Claro Numazu
05:00 Grulla Morioka - Kagoshima Utd
06:00 Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
06:00 Chiba - Iwata
06:00 Ehime - Mito
06:00 Kanazawa - Tokushima
06:00 Yamaga - Kyoto
06:00 Toyama - C-Osaka U23
07:00 Kumamoto - Blaublitz
07:00 Suwon City - Gyeongnam
08:00 Kofu - Montedio Yamagata
08:00 Machida - Kusatsu
08:00 Tochigi - Renofa Yamaguchi
08:00 Kitchee - Happy Valley
09:00 Hang Yuen - Taipower
09:00 Ming Chuan University - Taichung
09:00 Red Lions - NTUS
10:00 Ural - Sochi
10:00 Posta Rangers - Kenya CB
10:00 Andijan - Kokand 1912
10:30 A. Klagenfurt - A. Lustenau
10:30 Samorin - Banska Bystrica
10:30 Petrzalka - Slovan Bratislava B
10:30 Lee Man Warriors - Eastern AA
10:30 Albirex Niigata - Tampines
10:30 Young Lions - Lion City
10:30 Bunyodkor - Nasaf Qarshi
10:30 Navbahor Namangan - AGMK
11:00 Sevilla FC B - El Ejido
11:00 Keshla - Sabah Baku
11:00 Prachuap - Trat FC
11:00 FC Santa Coloma - UE Engordany
11:00 T. Mazowiecki - Legionowo
11:00 Afjet Afyonspor - Amedspor
11:00 Corum - 24 Erzincanspor
11:00 Etimesgut - 1922 Konyaspor
11:00 Kirsehir Belediyespor - Bodrumspor
11:00 Manisa FK - H.Trabzon
11:00 Nigde Anadolu - Ankara Demirspor
11:00 Pendikspor - Sakaryaspor
11:00 Sivas Belediyespor - Kastamonuspor
11:00 Turgutluspor - Eyupspor
11:00 Zonguldak - Hacettepe
11:00 Dusheti - Rustavi
11:00 Paks II - Kozarmisleny SE
11:15 Pelikan - Swit
11:15 Santuxu - Somorrostro
11:30 Erzurum BB - Antalyaspor
11:30 Villarreal B - Valencia B
11:30 Bandirmaspor - Balikesirspor
11:30 Keciorengucu - Adana Demirspor
11:30 BFC Daugavpils - Spartaks
11:30 Jelgava - FK Liepaja
11:30 Metta/LU - Valmiera
11:30 Tukums 2000 - RFS
11:30 Alcorcon B - Parla
11:30 El Alamo - Trival Valderas
11:30 Llosetense - Esporles
11:30 San Fernando - Union Adarve
11:30 Zaragoza B - Atletico Monzon
12:00 Ufa - Tambov
12:00 Atl. Madrid B - Getafe B
12:00 CF Talavera - CD Badajoz
12:00 Villarrobledo - Villarrubia
12:00 Coruxo FC - Guijuelo
12:00 Tudelano - Mutilvera
12:00 Badalona - Espanyol B
12:00 Granada CF B - Betis B
12:00 UCAM Murcia - Lorca Deportiva
12:00 Bangkok Utd - Police Tero
12:00 Krasnodar 2 - Akron Togliatti
12:00 Orenburg - FK Krylya Sovetov Samara
12:00 Paide - Flora
12:00 Dinamo-Auto - CSCA Buiucani
12:00 Ibar - Kom Podgorica
12:00 Jedinstvo - Bokelj
12:00 Maritimo U23 - Estoril U23
12:00 Anadia - Agueda
12:00 Gondomar - Pedras Rubras
12:00 Montijo - CD Rabo Peixe
12:00 Oliveira Hospital - SB Castelo Branco
12:00 Pinhalnovense - Juv. Evora
12:00 Salgueiros - Trofense
12:00 Sertanense - Alcains
12:00 Aguilas FC - Minerva
12:00 Berceo - Alfaro
12:00 Burgos Promesas - Numancia B
12:00 Cacereno - Trujillo
12:00 EDMF Churra - Olimpico de Totana
12:00 Guarnizo - Selaya
12:00 Leganes B - CD Mostoles
12:00 Logrones Promesas - Naxara
12:00 Lorca FC - CAP Ciudad de Murcia
12:00 Malaga B - Motril
12:00 Mallorca B - San Rafael
12:00 Polvorin - Paiosaco
12:00 Puertollano C.F. - Albacete B
12:00 Sarinena - Robres
12:00 Xerez CD - Rota
12:00 Yague - Pradejon
12:00 Gimnastic - L Hospitalet
12:00 Tanzania Prisons - Mwadui
12:00 Buildcon - Lumwana Radiants
12:00 Mornar Bar - Berane
12:00 VPK-Agro - Alliance
12:00 Zhytomyr - Ahrobiznes Volochysk
12:15 Eindhoven FC - Graafschap
12:15 Academica - Covilha
12:15 Baderan Tehran - Kheybar Khorramabad
12:15 Khooshe Talaee - Esteghlal Khuzestan
12:15 Mes Kerman - Shahin Bushehr
12:15 Navad Urmia - Gol Reyhan Alborz
12:15 Lok. Tashkent - Pakhtakor
12:30 Lazio - Udinese
12:30 Buriram - Samut Prakan City
12:30 Santanyi - Formentera
12:35 Shandong Luneng - Zhejiang Greentown
12:40 Widzew Lodz - Arka Gdynia
12:45 GKS Katowice - Lublin
13:00 Nottingham - Swansea
13:00 Lyon - Reims
13:00 Sabail - Qarabag
13:00 Ludogorets - Botev Vratsa
13:00 Duisburg - SG Dynamo Dresden
13:00 Chertanovo M. - Neftekhimik
13:00 Volgar-Astrakhan - FK Chayka
13:00 Kolubara - Zemun
13:00 DVTK II - Debrecen II
13:00 Bekescsaba 1912 - Gyirmot
13:00 Gyor - Vasas
13:00 Buducnost - Rudar
13:00 Belasica - Rabotnicki
13:00 Makedonija GP - Shkupi
13:00 Pelister - Sileks
13:00 Renova - Borec
13:00 CD Buzanada - Atl. Paso
13:00 Vera - Tenerife B
13:00 Titograd - Jezero
13:00 Igalo - Arsenal Tivat
13:15 Bravo - Celje
13:15 Al-Taawon - Al-Ettifaq
13:30 KV Mechelen - Beerschot VA
13:30 Nurnberg - Greuther Furth
13:30 NK Dinamo Zagreb 2 - Kustosija
13:30 Civo Utd - Silver
13:30 Mzuni - Mighty Wanderers
13:30 Shabab Al-Dhahiriya - Merkaz
13:30 Kariobangi Sharks - Wazito
13:30 Gjilani - Drita
13:45 Kastrioti - KF Tirana
14:00 Jablonec - Bohemians 1905
14:00 Horsens - Vejle
14:00 Panathinaikos - Panetolikos
14:00 Barcelona - Osasuna
14:00 Alanyaspor - Konyaspor
14:00 Kasimpasa - Genclerbirligi
14:00 Albacete - Tenerife
14:00 Al Jahra - Al Salmiya
14:00 F. Voronezh - SKA Khabarovsk
14:00 Eskisehirspor - Altinordu
14:00 Kalju - Levadia
14:00 Alemannia Aachen - RW Essen
14:00 Balzan - Senglea Athletics
14:00 Zebbug - Swieqi
14:00 FK Podgorica - Zeta
14:00 Haninge - Karlslunds
14:00 IFK Lulea - Sylvia
14:00 Polisi Tanzania - Coastal Union
14:00 Ruvu Shooting - Kagera Sugar
14:00 Progreso - Cerro Largo
14:00 ZESCO - Green Buffaloes FC
14:00 Team TG FF - Sollentuna
14:00 Vasalunds - Brommapojkarna
14:05 Mezokovesd-Zsory - DVTK
14:30 LASK - Altach
14:30 Wolfsberger AC - Ried
14:30 Carlisle - Doncaster
14:30 Mansfield - Dag & Red
14:30 Feyenoord - Utrecht
14:30 Groningen - Willem II
14:30 Rubin Kazan - CSKA Moscow
14:30 Helsingborg - Falkenbergs
14:30 Ostersunds - Goteborg
14:30 Norrby - Dalkurd
14:30 Chippa Utd. - Tshakhuma
14:30 Arconatese - Borgosesia
14:30 Casarano - Taranto
14:30 Chieri - Gozzano
14:30 Feltre - ArzignanoChiampo
14:30 Fiorenzuola - Forli
14:30 Follonica Gavorrano - Montevarchi Calcio
14:30 Lanusei Calcio - Latina
14:30 San Donato - Scandicci
14:30 AFC Wimbledon - Crawley
14:30 Roccella - Troina
15:00 Southampton - Manchester Utd
15:00 Lens - Angers
15:00 Lorient - Montpellier
15:00 Metz - Brest
15:00 Monaco - Nimes
15:00 AC Milan - Fiorentina
15:00 Bologna - Crotone
15:00 Avellino - Catania
15:00 Bari - Catanzaro
15:00 Fano - Virtus Verona
15:00 Gubbio - FeralpiSalo
15:00 Rakow - Warta Poznan
15:00 Celtic - Ross County
15:00 Senica - Slovan Bratislava
15:00 Paphos - Doxa
15:00 Cukaricki - Napredak
15:00 FK Vozdovac - Mladost
15:00 Metalac - Zlatibor Cajetina
15:00 Novi Pazar - Backa
15:00 Alessandria - Pro Vercelli
15:00 Novara - AlbinoLeffe
15:00 Pro Sesto - Lecco
15:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers
15:00 Radnik Bijeljina - Krupa
15:00 Chennaiyin - Kerala Blasters
15:00 Zimbru Chisinau - Sf.Gheorghe
15:00 Velez - CD Alhaurino
15:15 Aluminij - ND Gorica
15:30 Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
15:30 Cayon - Revilla
16:00 Gent - Waregem
16:00 Teplice - Sparta Prague
16:00 Sonderjyske - FC Copenhagen
16:00 OFI Crete - Giannina
16:00 Gil Vicente - Rio Ave
16:00 Portimonense - Nacional
16:00 Kolos Kovalivka - Desna
16:00 Lausanne - Young Boys
16:00 Lugano - Basel
16:00 Zurich - St. Gallen
16:00 Arouca - FC Porto B
16:00 Espanyol - Zaragoza
16:00 Baltika - T. Moscow
16:00 Aduana Stars - Bechem United
16:00 Ebusua - Berekum Chelsea
16:00 Karela - Dreams
16:00 Kecskemeti TE - Ferencvaros II
16:00 Becerril - Salamanca B
16:00 Diocesano - Arroyo
16:00 Elche CF Ilicitano B - Crevillente
16:00 Mar Menor - Huercal-Overa
16:00 Villanueva CF - Calamocha
16:15 Lamia - PAOK
16:15 Getafe - Ath Bilbao
16:15 Haladas - Debrecen
16:30 FC Voluntari - Gaz Metan Medias
16:30 Al Kuwait - Al Qadisiya
16:30 Al Naser - Yarmouk
16:30 Bembibre - Atl. Tordesillas
16:30 Oyonesa - CDFC Calzada
16:45 Heracles - AZ Alkmaar
16:45 Partizani - Skenderbeu
17:00 Rapid Vienna - Austria Vienna
17:00 Nice - Dijon
17:00 Spartak Moscow - R. Volgograd
17:00 Fenerbahce - Besiktas
17:00 Villanovense - Extremadura UD
17:00 Marino de Luanco - Langreo
17:00 Arenas Club - R. Sociedad B
17:00 Racing Santander - Barakaldo
17:00 Linares - Cordoba
17:00 Yeclano - Murcia
17:00 Rahimo - Enyimba
17:00 Maardu - Parnu JK Vaprus
17:00 Nomme Utd - Elva
17:00 Csakvari - Szolnoki MAV
17:00 Kazincbarcikai - Szeged
17:00 Nyiregyhaza - Ajka
17:00 SC Praiense - Real SC
17:00 Antequera - El Palo
17:00 Arcos CF - Cabecense
17:00 Ciudad de Lucena - CD Utrera
17:00 Ciudad Real - La Roda
17:00 Igualada - San Cristobal CP
17:00 RCP Valverdeno - Azuaga
17:00 Terrassa - CE Europa
17:00 Hermanos Colmenares - Urena
17:05 Rijeka - Osijek
17:15 Domzale - O. Ljubljana