Correct score 1:0

-

« 19 Jul Saturday 20, July 21 Jul »

00:00 Belgrano - Dep. Riestra
00:00 Avai - Ceara
00:00 Jaguares de Cordoba - Patriotas
00:00 Defensor Sp. - River Plate
01:00 Huachipato - Cobreloa
01:00 Club Leon W - Juarez W
01:00 Toluca W - U.N.A.M.- Pumas W
01:10 Chaco For Ever - Temperley
01:30 San Lorenzo - Guairena
01:30 Charleston - Miami FC
01:30 North Carolina - Detroit
02:00 Rosario Central - Sarmiento Junin
02:00 Royal Pari - Blooming
02:00 Bahia W - Sport Recife W
02:00 Louisville City - Colorado Springs
02:30 Fortaleza - Deportes Tolima
02:30 New York City II - Philadelphia Union II
03:00 Atl. San Luis - Club Tijuana
03:00 Santos Laguna W - Atl. San Luis W
03:00 Northern Colorado - Union Omaha
03:30 Tauro - Potros del Este
04:00 Puntarenas FC - Liberia
04:00 Zacapa - Xelaju
04:00 U.A.N.L.- Tigres W - Pachuca W
05:00 Phoenix Rising - El Paso
05:05 Puebla - Atlas
07:00 Queanbeyan City - Canberra Juventus
07:00 Avondale FC - Dandenong Thunder
07:00 Moreland City - Heidelberg Utd
07:30 Modbury Jets - Adelaide Comets
07:30 Cumberland Utd. - Western Strikers
07:30 Playford Patriots - West Adelaide
07:30 Sturt Lions - West Torrens
09:00 Gold Coast Utd - Olympic FC
09:00 Port Melbourne Sharks - Green Gully
09:00 Inglewood Utd - Balcatta
09:00 Olympic Kingsway - Western Knights
09:00 Perth SC - Armadale
09:00 Mandurah City - Gosnells City
09:15 Cockburn City - Subiaco
09:30 NE Metrostars - Adelaide Olympic
09:45 Monaro Panthers - Canberra Olympic
10:00 Brisbane City - Gold Coast Knights
10:00 Gimhae - Daejeon Korail
10:00 Erdi - Komaromi VSE
10:15 Chrudim - Sigma Olomouc B
10:15 Vyskov - Prostejov
10:15 Pardubice B - Bohemians 1905 B
10:30 UFC Hallein - Wals-Grunau
10:30 Wisloka Debica - Ostrowiec Swietokrzyski
11:00 Stirling Macedonia - Floreat Athena
11:00 Bonnyrigg White Eagles - Hakoah Sydney
11:00 Inter Lions - Bulls Academy
11:00 Nomme Kalju U21 - Haapsalu
11:00 Kashima Antlers - FC Tokyo
11:00 Azul Claro Numazu - Gifu
11:00 Fukushima Utd - Tegevajaro Miyazaki
11:00 Giravanz Kitakyushu - Yamaga
11:00 Kanazawa - Vanraure
11:00 Nagano - Imabari
11:00 Osaka - Omiya Ardija
11:00 Yangpyeong - Gyeongju KHNP
11:00 Budaorsi SC - Hatvan
11:00 Garbarnia - Sandecja Nowy S.
11:00 Sanjoanense - Salgueiros
11:15 Broadbeach Utd. - Eastern Suburbs
11:30 Viimsi JK - Harju JK Laagri
11:30 Saku Sporting W - Viimsi JK W
11:30 United SC - Mohammedan
11:30 Ural - Shinnik Yaroslavl
11:30 Felgueiras - Chaves
12:00 Avispa Fukuoka - Verdy
12:00 Cerezo Osaka - Albirex Niigata
12:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare
12:00 Iwata - Kyoto
12:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale
12:00 Urawa Reds - Hokkaido Consadole Sapporo
12:00 Vissel Kobe - Nagoya Grampus
12:00 Gainare Tottori - YSCC
12:00 LKS Lodz II - Skra
12:00 Mokpo - Siheung Citizen
12:00 Jeonbuk - Ulsan HD
12:00 Gyeongnam - Bucheon FC 1995
12:00 Jeonnam - Busan
12:30 Kirchanschoring - Kottern-St. Mang
12:30 Gangwon - Jeju Utd
13:00 Heilongjiang Ice City - Yunnan Yukun
13:00 Liaoning Tieren - Shanghai Jiading Huilong
13:00 Yanbian Longding - Nanjing City
13:00 HJK W - KuPS W
13:00 PK-35 Helsinki W - JyPK W
13:00 Darmstadt - Saarbrucken
13:30 Guangxi Pingguo Haliao - Dalian Yingbo
13:30 Guangxi Lanhang - Hunan Billows
13:35 Wuhan Three Towns - Chengdu Rongcheng
14:00 Tartu Welco - Levadia U21
14:00 Johvi Phoenix - Legion
14:00 Flora W - Tabasalu W
14:00 ATSV - Ammerthal
14:00 Bayern Hof - Eltersdorf
14:00 Rain/Lech - Erlbach
14:00 Furth II - Augsburg II
14:00 Turkgucu Munchen - Wurzburger Kickers
14:00 Riga FC 2 - FK Smiltene
14:00 Ull/Kisa - Eidsvold TF
14:00 Banska Bystrica - L. Mikulas
14:00 Gent - Waregem
14:00 Magdeburg - Bochum
14:00 NAC Breda - Excelsior
14:00 Oliveirense - Academica
14:00 Skalica - Z. Moravce-Vrable
14:00 Wiedenbruck - Lippstadt
14:00 Wuppertal - Steinbach Haiger
14:30 Jablonec - Mlada Boleslav
14:30 Tallinna Kalev U21 - Elva
14:30 Civo Utd - Mighty Tigers
14:30 Termalica B-B. - Warta Poznan
14:30 Chemnitzer - SG Dynamo Dresden
14:45 GKS Katowice - Radomiak Radom
15:00 FC Tallinn - Paide Linnameeskond U21
15:00 Narpes Kraft - OTP
15:00 EPS - Klubi 04
15:00 KPV Kokkola - JJK Jyvaskyla
15:00 KuPS Akatemia - Keski-Uusimaa
15:00 VIFK - Atlantis
15:00 TPS - JaPS
15:00 Bolnisi - Samgurali
15:00 Khobi - Spaeri
15:00 Wurzburger FV - Kornburg
15:00 Kalmar - Djurgarden
15:00 Varnamo - Hacken
15:00 Oster - Sundsvall
15:00 Cerro Largo - Rampla Juniors
15:00 Juventud - Tacuarembo
15:00 H&W Welders - Portadown
15:00 Arenel Movers - Chicken Inn
15:30 Buckley - Prestatyn
15:30 Caerau Ely - Trefelin
15:30 Caersws FC - Holywell
15:30 Penrhyncoch - Guilsfield
15:30 Barry - Newport
16:00 Racing Club W - River Plate W
16:00 Esbjerg - Odense
16:00 EBK - P-Iirot Rauma
16:00 VJS - HJS
16:00 Aland Utd W - HPS W
16:00 AC Oulu - Ekenas
16:00 HJK - Haka
16:00 Regensburg II - Neumarkt
16:00 Kopavogur - Vestri
16:00 Stjarnan W - Breidablik W
16:00 Throttur W - Hafnarfjordur W
16:00 Alberts JDFS - Valmiera 2
16:00 Transinvest - Suduva
16:00 Nardo - Tiller
16:00 Egersund - Bryne
16:00 Lyn - Asane
16:00 Moss - Kongsvinger
16:00 Ranheim - Sogndal
16:00 Raufoss - Stabaek
16:00 Start - Valerenga
16:00 Colegiales - Martin Ledesma
16:00 Arbroath - Annan
16:00 Brechin - Alloa
16:00 Dumbarton - Airdrieonians
16:00 Forfar Athletic - Cove Rangers
16:00 Livingston - Dunfermline
16:00 Peterhead - Elgin City
16:00 Ross County - Raith
16:00 St Johnstone - Morton
16:00 Accrington - Barnsley
16:00 AFC Fylde - Wigan
16:00 Ballyclare - Linfield
16:00 Billericay - Boreham Wood
16:00 Boston Utd - Kettering
16:00 Chesterfield - Sheffield Utd
16:00 FC United - Salford
16:00 Hungerford - Chippenham
16:00 Lisburn Distillery - Carrick Rangers
16:00 Oldham - Lincoln
16:00 Shrewsbury - Birmingham
16:00 Stratford - Leamington
16:00 Warrington - Altrincham
16:30 Boca Juniors W - Independiente W
16:30 Lisen - Zlin
16:30 El Gaish - Pharco
16:30 Krylya Sovetov - Zenit
17:00 Ferro W - Rosario Central W
17:00 Bohemians - Ostrava
17:00 Ceske Budejovice - Sigma Olomouc
17:00 Taborsko - Slavia Prague B
17:00 Flora U21 - Tabasalu
17:00 Serbia U19 W - Lithuania U19 W
17:00 Guadalajara Chivas U23 - Mazatlan FC U23
17:00 Juarez U23 - Club America U23
17:00 Monterrey U23 - Queretaro U23
17:00 Pogon Siedlce - Chrobry Glogow
17:00 Saratov - Yenisey
17:00 Orebro - Orgryte
17:00 Lorient - Brest
17:30 Spartak Pleven - Dunav Ruse
17:30 Svoge - Pirin Blagoevgrad
17:30 Pogon Szczecin - Korona Kielce
17:30 Radomlje - Koper
17:30 Brommapojkarna - Hammarby
18:00 Berazategui - Sportivo Barracas
18:00 Lok. Plovdiv - Arda
18:00 Lautaro - Provincial Ovalle
18:00 Parnu JK Vaprus - Narva
18:00 PK-35 - JIPPO
18:00 Thor Akureyri - Throttur
18:00 Cork City - Finn Harps
18:00 Skanste - AFA Olaine
18:00 FK Panevezys - Kauno Zalgiris
18:00 Sarpsborg 08 - Brann
18:00 Univ. Craiova - UTA Arad
18:00 Arsenal Tula - Kamaz
18:00 Bellinzona - Wil
18:00 Lugano - Grasshoppers
18:00 Yverdon - Zurich
18:00 Georgia Lions - Michigan Stars
18:00 Alaves - Real Sociedad
18:00 Cremonese - Giana Erminio
18:00 Pelister - KF Gostivar
18:00 Jena W - Wolfsburg W
18:15 KA Akureyri - Vikingur Reykjavik
18:15 Valur W - Keflavik W
18:15 Dundee Utd - Ayr
18:30 Magallanes - La Serena
18:30 Coquimbo - Nublense
18:30 SV Worgl - Kitzbuhel
19:00 Montana - Marek
19:00 Rodina Moscow - SKA Khabarovsk
19:00 Dynamo Moscow - Fakel Voronezh
19:00 FK Rostov - CSKA Moscow
19:30 Maccabi Haifa - H. Beer Sheva
19:35 S. Wola - Leczna
19:45 Duque de Caxias - Marica
20:00 San Lorenzo - Huracan
20:00 Acassuso - Dock Sud
20:00 Dep. Merlo - Sportivo Italiano
20:00 Argentino de Rosario - Deportivo Muniz
20:00 Def. de Cambaceres - Mercedes
20:00 Leandro N. Alem - Claypole
20:00 Real Pilar - General Lamadrid
20:00 Victoriano A. - Juventud Unida S. M.
20:00 Yupanqui - Club Lujan
20:00 Almagro - CA Estudiantes
20:00 Almirante Brown - Aldosivi
20:00 Club A. Guemes - All Boys
20:00 Def. de Belgrano - Brown Adrogue
20:00 San Miguel - Arsenal Sarandi
20:00 Club Brugge KV - Royale Union SG
20:00 Audax RJ - Serra
20:00 Ipatinga - Portuguesa RJ
20:00 Real Noroeste - Itabuna
20:00 Dukla Prague - Plzen
20:00 National Bank Egypt - Al Ittihad
20:00 Los Chankas - Comerciantes Unidos
20:00 Cukaricki - Radnicki Nis
20:00 Mladost - OFK Beograd
20:00 Cerrito - Plaza Colonia
20:15 Lok. Sofia - Levski Sofia
20:15 Legia - Zaglebie
20:30 Gremio U20 - Internacional U20
20:30 Winterthur - St. Gallen
20:30 Nacional - Miramar
21:00 Tomayapo - Nacional Potosi
21:00 Pouso Alegre - Inter de Limeira
21:00 San Marcos de Arica - U. De Concepcion
21:00 FC Rapid Bucuresti - CFR Cluj
21:00 Tacoma Defiance - Los Angeles FC II
21:30 Anapolis - Brasiliense
21:30 Real Brasilia - Capital FC
21:30 Uniao Rondonopolis - Ipora
22:00 Racing Club - Godoy Cruz
22:00 CRB - Ituano
22:00 Sao Bernardo - Ferroviaria
22:00 Manaus - Trem
22:00 Sao Raimundo RR - Princesa do Solimoes
22:00 Tacuary - Libertad Asuncion
22:15 FBC Melgar - Cesar Vallejo
22:30 ADA Jaen - Alianza Huanuco
23:00 Gutierrez Mendoza - Argentino MM
23:00 Envigado - Santa Fe
23:00 Metropolitanos - La Guaira
23:00 Chicago W - Gotham W
23:30 Botafogo RJ - Internacional
23:30 U. Catolica - Union La Calera
23:30 Trasandino - Osorno

BET BUILDER