Correct score 2:1

-

« 19 Jun Thursday 20, June 21 Jun »

00:00 Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste
00:00 Atletico GO - Criciuma
00:00 Botafogo RJ - Athletico-PR
00:00 Santos - Goias
00:00 Ferroviario - EC Sao Jose
00:00 Atletico Pantoja - Atlantico
00:00 Charlotte Independ. 2 - West Virginia
00:30 Passo Fundo - Veranopolis
00:30 Democrata SL - Portuguesa RJ
01:00 Brasil Farroupilha - Esportivo
01:00 Fortaleza - Gremio
01:00 Sao Paulo - Cuiaba
01:00 York Utd - Pacific FC
01:00 San Luis - Everton
01:00 Maryland Bobcats - Savannah Clovers
01:00 Gotham W - San Diego Wave W
01:00 Greenville - Charlotte Independ.
01:00 Boston City - Black Rock
01:00 Cedar - Morris Elite
01:00 Nona - Brooke House
01:00 RC New Jersey - West Chester Utd
01:00 Tobacco Road - Wake FC
01:30 CF Montreal - New York Red Bulls
01:30 Charlotte - Orlando City
01:30 DC United - Atlanta Utd
01:30 Inter Miami - Columbus Crew
01:30 Toronto FC - Nashville SC
01:30 Pittsburgh - Louisville City
01:30 Northern Virginia - Virginia Beach
01:45 FC Cincinnati - Philadelphia Union
02:00 Botafogo SP - Ponte Preta
02:00 Llaneros - Orsomarso
02:00 AHFC Royals - Corpus Christi FC
02:30 Cruzeiro - Fluminense
02:30 Internacional - Corinthians
02:30 Brusque - Avai
02:30 Coritiba - America MG
02:30 Austin FC - Los Angeles FC
02:30 FC Dallas - Minnesota United
02:30 Houston Dynamo - Seattle Sounders
02:30 Sporting Kansas City - Real Salt Lake
02:30 St. Louis City - Colorado Rapids
02:30 FC Tulsa - Miami FC
04:00 Oakland Roots - El Paso
04:30 Los Angeles Galaxy - New York City
04:30 San Jose Earthquakes - Portland Timbers
09:00 Boeun Sangmu W - Seoul W
12:00 Changnyeong W - Incheon Hyundai Steel W
12:00 Sejong Sportstoto W - Gyeongju W
13:00 Binh Dinh - Hanoi FC
13:00 Binh Duong - Gia Lai
13:00 Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh
15:00 Al Ansar - Safa
15:00 Nejmeh SC - Al Ahed
15:00 Racing - Bourj FC
16:00 Suez SC - Alexandria SC
17:00 Tukums 2000 - FK Liepaja
17:00 Nasaf Qarshi - Neftchi Fargona
17:00 Navbahor Namangan - Qizilqum
17:30 HJS - Poxyt
17:30 KuPS Akatemia - VIFK
18:00 Denmark - England
18:00 Ilves-Kissat - Ilves 2
18:00 SJK Akatemia - KTP
18:00 Aalesund 2 - Molde 2
18:30 CS Sfaxien - Esperance Tunis
19:00 Rosengard W - Orebro W
19:00 Falkenberg - Lunds
19:00 Skiljebo - Jarfalla
19:00 IFK Ostersund - Kiruna
19:00 Frolunda - Astrio
19:00 Lindome - Varbergs GIF
19:00 Eskilstuna Utd W - Orebro W
19:00 Mallbacken W - Lidkoping W
19:30 IFK Skovde - Saffle SK
19:30 Kumla - Lidkoping
19:30 Umea W - Sundsvall W
20:00 Afturelding - Vestmannaeyjar
21:00 Nublense - Huachipato
21:00 Llaneros W - Millonarios W
21:00 Spain - Italy
21:15 IR Reykjavik - Fjolnir
21:15 Keflavik - Throttur
22:00 Palmeiras W - Santos W
22:00 Comunal Cabrero - Rangers
22:00 Moca - Cibao
22:00 Ind. Juniors - Nueve de Octubre
23:00 America de Cali W - Dep. Cali W
23:30 Vitoria - Atletico-MG

BET BUILDER